تلفن بی سیم

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG9471

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG9471

برای انتخاب تلفن بیسیم ملاک های زیادی وجود دارد و با توجه به نیاز هر کاربر می توان مدل مناسبی را از بین تلفن های پاناسونیک انتخاب کرد.

این شرکت با تولید تلفن های با کیفیت توانسته بهترین فروش را در بازار داشته باشد.قابلیت های مختلفی که برای این تلفن ها تعبیه شده می تواند نیاز هر کاربری را برطرف کند.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG9471 این تلفن دارای یک گوشی بیسیم و یک تلفن پایه رومیزی است.اگر برای استفاده از تلفن بیسیم نگران قطعی برق هستید و از دست نرفتن تماس هایتان برای شما مهم است این دستگاه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

در حین قطعی برق شما می توانید از طریق تلفن رومیزی پایه آن با تلفن صحبت کنید.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG9471

استفاده از تکنولوژی DECT 6.0 در این تلفن باعث شده به یکی از بهترین ها در بین بیسیم ها تبدیل شود. این تکنولوژی محدوده بیشتری را پوشش داده و از آنجا که تداخلی با محدوده فرکانس سایر دستگاه ها ندارد،کیفیت صدا بسیار بهتر از مدل های قبلی است . همچنین می تواند امنیت تماس شما را تامین می کند.

امکان استفاده از 2 خط تلفن در مواقعی که دوخط تلفن مجزا دارید دیگر احتیاجی به خرید یک دستگاه تلفن دیگر نداشته و میتوانید هردو خط خود را به این مدل گوشی وصل کرده و حتی مکالمه همزمان با هر دو خط داشته باشید.

 

شماره انداز گویا با قابلیت انتخاب زنگ دلخواه با استفاده از تکنولوژی تبدیل متن به گفتار ،نام گیرنده تماس برایتان اعلام می کند و دیگر احتیاجی به دیدن صفحه نمایش گوشی نیست و میتوانید جهت شناسایی تماس گیرنده زنگ دلخواه خود را به گیرنده ها اختصاص دهید.

سایر قابلیت ها:

تلفن بیسیم دو خط با قابلیت برقراری کنفرانس ۴ نفره

دارای پورت USB

سیستم منشی تلفنی تمام دیجیتال با ظرفیت ضبط ۴۰ دقیقه ای

دارای کالرآیدی پشت خطی در صورت پشتیبانی مخابرات

تنظیم زنگهای مختلف برای شناسایی تماس گیرنده

بلندگوی دیجیتال ۲ طرفه روی بیس و گوشی بیسیم

استفاده از باطری نیم قلمی برای گوشی تلفن بیسیم

دفترچه تلفن با ۱۰۰ حافظه شماره تلفن و نام

حالت شب

ساخت مالزی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *