تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6582

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6582

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6582 یکی از بهترین مدل های این برند است که دارای دو گوشی بیسیم است. بین این دو گوشی بیسیم امکان تماس داخلی یا اینترکام به صورت رایگان برقرار است. این تلفن قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد.

تکنولوژی DECT 6.0 Plus تقویت شده ی تکنولوژی DECT 6.0 است. در این تکنولوژی برد بسیار تقویت شده و متراژ بیشتری را پشتیبانی می کند. تماس کاملا امن است و از استراق سمع جلوگیری شده است. همچنین شاهد نویز ناشی از تداخل فرکانس نخواهید بود. این سیستم پیشرفته می تواند تا 6 گوشی بیسیم را با یک جک تلفن بدون سیم اضافی جای دهد.

شماره تلفن تماس گیرنده ناخواسته را در یک لیست مطمئن در تلفن خود ذخیره کنید. این امکان تماس های آینده از طرف آنها را از بین می برد و اگر آنها سعی به فراخوانی مجدد داشته باشند، یک سیگنال اشغال می شنوند. گوشی موجود در اتاق دیگر به صورت معمولی متصل می شوند، بنابراین شما می توانید از آرامش در خانه، لذت ببرید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6582

حالت ECO هوشمند به سادگی با استفاده از گوشی خود را در نزدیکی واحد پایه مصرف انرژی را کاهش می دهد، عمر باتری را افزایش می دهد، و از شارژ مکرر و تغییر باتری جلوگیری می کند.

بدون نیاز به بلند شدن و چک گوشی بیسیم متوجه شوید چه کسی تماس می گیرد. واحد پایه شما نام تماس گیرنده را هنگام زنگ خوردن  اعلام می کند.

گوشی ها دارای یک دستگیره راحت لاستیکی در قسمت خارجی هستند، به اندازه کافی مناسب است تا بتوانید روی شانه خود بچرخید. این طراحی غیر لغزش اجازه می دهد تا در هنگام صحبت کردن دست های خود را آزاد نگه دارید.

  • سیستم منشی تلفنی تمام دیجیتال
  • توانايي بلوتوث Bluetooth
  • امكان كپي دفترچه تلفن از طريق بلوتوث تا 600 شماره
  • قابل افزایش تا 6 گوشی
  • تکنولوژی DECT 6.0 Plus
  • برقراری کنفرانس 3 نفره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *