تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4223

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4223

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4223 یکی از مدل های چند گوشی این برند است. این مدل دارای سه گوشی بیسیم و سه پایه (یک پایه اصلی و دو پایه فرعی) است و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن ثابت شهری را دارد. با توجه به چند گوشی بودن این مدل، می تواند برای منازل بزرگ یا منازلی با تعداد افراد زیاد و یا حتی دفاتر کوچک مناسب باشد.

این تلفن بردی خانگی دارد. در محیط های سر پوشیده و دارای موانع بین 50 تا 60 متر و در محیط های باز و بدون مانع تا 300 متر برد را پشتیبانی خواهد کرد. دفترچه تلفن اختصاصی این تلفن می تواند تا 50 مخاطب را در خود ذخیره کند تا بدون دردسر به مخاطبین پر کاربرد خود دسترسی داشته باشید.

سیستم پاسخگویی خودکار و یا منشی تلفنی اتوماتیک این مدل، می تواند در هنگام عدم پاسخ شما به تماس، پیغام تماس گیرندگان را ضبط کند. حافظه این منشی برای ضبط، 18 دقیقه است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4223

این تلفن دارای فناوری DECT 6.0 است که فرکانسی مخصوص تلفن های بیسیم دارد، پس با سایر دستگاه های بیسیم تداخل نخواهد داشت و شاهد نویز نخواهیم بود. علاوه بر این امنیت تماس در این تلفن تضمین شده و از استراق سمع جلوگیری می شود. گوشی های تلفن دکت می توانند با اضافه کردن تلفن بیسیم تا سقف ۶ گوشی بیسیم ارتقا یابند. در صورت ارتقا، بین تلفن های بیسیم، قابلیت تماس داخلی رایگان یا اینترکام وجود دارد.

حالت ECO مصرف انرژی را کاهش می دهد. با روشن کردن این حالت مصرف باتری تا ۷۰% کاهش یافته و از شارژ مجدد باتری جلوگیری می شود. در این حالت سیگنال کمتری هم تولید می شود که باعث می شود برای محیط زیست مناسب باشد. باتری این تلفن با 7 ساعت شارژ به حالت فول شارژ می رسد و در این حالت می تواند تا 10 ساعت مکالمه ی بی وقفه را پشتیبانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *