پاناسونیک, تلفن بی سیم

تلفن بیسیم KX-TGD320 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGD320 پاناسونیک

تلفن بیسیم KX-TGD320

تلفن بیسیم KX-TGD320 یکی از خوش ساخت ترین و پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک است  که به دلیل ظرافت کاری های موجود در بدنه و انحنای موجود درآن ،  تلفن به زیبایی بر روی دستگاه قرار می گیرد و مخاطب را جذب می کند.

در هنگام قطعی برق پایه برق مصرفی گوشی بیسیم را تامین می کند که در هنگام نبود برق بتواند به صورت محدودبر روی پایه بر روی بلند گو  با تلفن صحبت کرد.

در هنگام مکالمه تا 16 ساعت باتری تلفن را پوشش می دهد و در حالت آماده بکار 200 ساعت پوش دهی مناسب  دارد.

ECO

همانند اکثر تلفن های پاناسونیک حالت ECO داشته که میزان مصرف برق را کاهش می دهد و قابلیت حائز اهمیت مسدود کردن 50 مخاطبی را دارد که شما تمایل و یا امکان ارتباط با آن ها را ندارید.

تلفن بیسیم KX-TGD320 پاناسونیکمزایا و قابلیت های تلفن بیسیم KX-TGD320

قابلیت ذخیره مخاطبین این تلفن تا 120 شماره می باشد که با داشتن منشی آن می توان تمام تماس های ورودی از افرادی که موفق نشده اید با آن ها صحبت کنید و برای شما پیغام صوتی گذاشته اند را برای شما تا 30 دقیقه ضبط و پخش کند،قابلیت ضبط پیغام تماس های دریافتی بر روی پایه و گوشی امکان پذیر می باشد.

گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TGD320 دارای ویژگی  (حالت شب) (Night Mode) می‌باشد که می‌توانید در زمان و مکانی که تمایل ندارید تماسی داشته باشید گوشی را در حالت بی صدا قرار داده که دراین حالت با زنگ خوردن گوشی فقط صفحه نمایش آن روشن می شود.

اکولایزر

از قابلیت های به خصوص اکولایزر است که با آن می توان صدای مکالمات را تنظیم کرده تا در مکالمات صداها کیفیت بهتری داشته باشد.

تلفن فوق برای کسانی که صاحب کودک بوده بسیار پرکاربرد است زیرا با آن می توان گوشی را تنظیم کرده تا در آستانه صدای خاصی فعال شده و با گوشی بیسیم دیگر تماس برقرار کند و شما صداهای داخل اتاق کودک خود را بشنوید.

این گوشی دارای اسپیکر قوی بوده تا صداهارا واضح شنیده و در تماس دچار مشکل نشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *