تلفن سانترال

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک Panasonic T7730

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک Panasonic T7730

تلفن پاناسونیک kx-t7730 یک تلفن هایبرید با 12 کلید DSS می باشد. این تلفن یک گوشی اپراتوری مدیریتی می باشد که می توان کلیدهای جانبی آن را برای شماره گیری سریع، نمایش وضعیت داخلی های دیگر، دسترسی سریع به خطوط شهری و برای نمایش تماس های بدون پاسخ یا کلیدهای میانبر تنظیم کرد.

گوشی تلفن هیبرید پاناسونیک مدل 7730 یک تلفن مدیریتی پاناسونیک می باشد. این تلفن یک lcd تک دارد و دارای 12 کلید قابل برنامه ریزی می باشد که قابلیت های speed dial، blf و co line را برای کاربر فراهم می نماید. صفحه نمایش مناسب قابلیت دریافت کالرآیدی و همچنین اپراتوری سیستم تلفنی را فراهم می آورد. این تلفن هایبرید روی سانترال های kx-tes824 و kx-tem824 به صورت مستقیم و روی سانترال های سری TDA و TDE با کارت DHLC قابل استفاده می باشد.

این تلفن دارای کلید های جهت نما و دیگر کلید های مربوط به ذخیره سازی و برنامه ریزی می باشد که بوسیله آن ها پس از ورود به محیط برنامه ریزی با کلید program می توان مرکزتلفن را تنظیم نمود. با وجود گذشت سال ها از تولید تلفن اپراتوری مدیریتی kx-t7730 پاناسونیک این تلفن همچنان پر استقبال ترین تلفن مدیریتی پاناسونیک برای سانترال های کم ظرفیت 3به8، 6به16 و 8به 24 می باشد. وزن این تلفن 1کیلو و 130 گرم می باشد.

آشنایی با کلید های تلفن 7730

در شکل زیر بخش های مختلف تلفن 7730 از کلید برنامه ریزی تا کلید های میانبر که هم در زمان تماس و هم در زمان برنامه ریزی نقض های مختلف را ارائه میکند نشان داده شده اند:

 

قابلیت نصب تلفن روی دیوار

این محصول قابلیت استفاده به صورت رومیزی و دیواری را دارا می باشد.

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت ایده آل گستر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *