سانترال

تلفن سانترال قیمت

تلفن سانترال قیمت

از مهمترین عوامل انتخاب یک مرکز تلفن سانترال قیمت آن میباشد و اینکه شما چه مقدار هزینه در مقابل چه امکاناتی پرداخت مینمایید . همانگونه که میدانید تولیدات شرکت پاناسونیک تماما زیر هزار شماره میباشند . پس اگر برای مرکزی میخواهید تلفن سانترال تهیه نمایید که بالای 1500 شماره داخلی احتیاج دارد بهتر است سراغ برندهای دیگر بروید .  1500 شماره زیرا شما در TDE مدل 600 با بکار گیری ترفندهایی میتوانید ظرفیت مرکز خود را به 1500 شماره هم برسانید .

شرکت پاناسونیک برای هزینه ای که شما میکنید ارزش زیادی قائل است و به طور کلی مراکز تلفن سانترال خود را  به صورت ماژولار عرضه مینماید یعنی شما میتوانید با توجه به درخواستهای خود کارت برای مرکز تهیه نمایید . اولین مرکز و کمترین مرکز پاناسونیک 8*3 میباشد که برای کسب و کارهای کوچک تهیه شده است .این مرکز قابلیت ارتقاء تا 24*8 را دارد . تهیه این مرکز در زمان نگارش این مطلب حدود 600 هزار تومان برای شما هزینه در بر دارد . برای استفاده از این مرکز شما احتیاج به یک تلفن اپراتوری مدل KX-T7730 هم دارید که آن هم 155 هزار تومان هزینه برای شما دارد .

کارت نمایشگر مرکز هم جداگانه به فروش میرسد که حدود 100 هزار تومان هزینه دارد . البته کار در اینجا تمام نمیشود و شما برای تکمیل دستگاه خود میتوانید از ماژولهای دیگه ای مثل باتری پشتیبان ، کارت اپراتور گویا ، موزیک جانبی ، و …. استفاده نمایید . مراکز کم ظرفیت پاناسونیک دارای یک پورت اپراتور گویا هستن و برای ارتقاء آن باید کارت اپراتور گویای جداگانه ای تهیه شود .

تلفن سانترال قیمت

بعد از مرکز 8*3 نوبت به دستگاه 16*6 میرسد تمام هزینه ها با 8*3 یکی است به غیر از خود مرکز که حدود یک میلیون هزینه دارد . این مرکز هم مثل 8*3 قابلیت ارتقاء را تا 24*8 دارا میباشد . برای ارتقاء مرکز 16*6 به 24*8 شما باید 400 هزار تومان دیگه هزینه کنید . تعداد گوشیهای مرکز هم دست شماست میتوانید با یک دستگاه 7730 سر نمایید یا اینکه تمام گوشیهای خود را اپراتوری تهیه کنید .

تلفن سانترال قیمت

بعد از مراکز کم ظرفیت سری 8*3 و 16*6 مراکز تلفن سانترال سری TDE  ,TDA وجود دارند . این مراکز دارای سه مدل 100 و 200 و 600 میباشد و قیمت آن کاملا بستگی به تعداد و نوع کارتهایی دارد که شما در دستگاه قرار میدهید . ظرفیت این مراکز در نوع شهری و داخلی دست شماست شما میتوانید بنابر خواسته خود کارت داخلی و شهری در مرکز قراردهید .البته تعداد کارتها در مراکز مختلف محدود میباشد .

از آنجا که قیمتها در این مراکز از حدود 2 میلیون تومان شروع و تا 70 میلیون تومان هم بنابر تعداد داخلی و خطوط شهری و امکانات درخواستی شما میرسد .پیشنهاد میگردد برای تهیه این مراکز ابتدا با کارشناسان خود در شرکت ایده آل گستر تماس حاصل نمایید و تعداد خطوط و درخواست های خود را ذکر نمایید . کارشناسان شما در قدم اول نوع دستگاه شما در دو نوع KX-TDA و یا KX-TDE با توجه به امکانات شما تعیین مینمایند و در قدم بعدی با توجه به تعداد پرتهای شهری و داخلی مدل آن را شخص مینمایند . کارشناسان شرکت ایده آل گستر به صورت رایگان سعی مینمایند بهترین مشاوره را در خصوص خرید مرکز تلفن سانترال در اختیار شما قرار دهند .

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت ایده آل گستر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *