سانترال

دستگاه باکس موزیک

دستگاه باکس موزیک

دستگاه سانترال در هر ظرفیت و مدلی که باشد امکاناتی مشابه و پایه ای را درون خود دارد که به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله این موارد و امکانات مشترک وجود موزیک هایی پیش رفته است که در هنگامی که تماسی در حالت انتظار قرار می گیرد برای فرد پشت خط پخش می شود.
هر کاربری که از تلفن و سیستم های ارتباطی استفاده می کند می تواند برای لحظاتی خاص، فرد را در حالت انتظار قرار دهد این امر در تلفن ها با استفاده از فشردن کلید HOLD امکان پذیر می شود. هر تلفن برای این کار موزیک هایی پیش فرض را پخش می کند اما در سانترال پاناسونیک می توان این نواخت ها را ارتقاء بخشید.

درگاهی خاص برای اتصال سیستم هایی خاص به سانترال

پاناسونیک به غیر از امکانات و ویژگی هایی خاص که در هر مرکز تلفن خود قرار می دهد این امکان را برای کاربران خود در نظر گرفته است که در صورت تمایل بتوانند دستگاه هایی خاص را به سانترال متصل کنند و با ارتقاء سیستم ارتباطی خود، خدماتی نوین را دریافت کنند. این پورت و درگاه خروجی به گونه ای است که دستگاه موزیک انتظار، سیستم پیج و … را می توان به آن متصل نمود.

موزیک انتظار

موزیک انتظار، در واقع عنصری مهم است که در هنگام انتظار فرد (پشت خط) تاثیر بسیار زیادی در رفتار آن فرد در هنگام مکالمه با کارکنان شرکت دارد. نواخت هایی بد و نامناسب سبب دلزدگی فرد از شرکت می شود. بهتر است برای بهبود این امر به فکر راه چاره ای افتاد.

hold music 2

معرفی شرکت و زمینه فعالیت مجموعه بهترین نواحت پشت خط

هر فردی که با مجموعه ای تماس می گیرد باید حیطه فعالیت و توضیحاتی در مورد شرکت را بداند . این کسب آگاهی سبب جلب توجه افراد به رزومه و یا شرح فعالیت شرکت خواهد شد و قطعا این امر سبب کسب مشتری و ماندگاری فرد خواهد شد.

دستگاه موزیک انتظار

این دستگاه قابلیت اتصال به دستگاه سانترال را دارد و امکان ضبط صدا و پخش زمان های برنامه ریزی شده را دارد و بهترین راه حل برای استفاده مناسب از کلیه امکانات سانترال است. با ضبط صدای مورد نظر و ذخیره آن در حافظه این دستگاه می توانید در هر زمانی فرد را در حالت انتظار (HOLD) قرار دهید.

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت ایده آل گستر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *