سانترال

تلفن سانترال پاناسونیک مدل TES824

تلفن سانترال پاناسونیک مدل TES824

تلفن سانترال پاناسونیک مدل TES824 : سانترال مدل KX-TES824 یکی از معروفترین و پر فروش ترین دستگاه های سانترال پاناسونیک می باشد این دستگاه به جهت ظرفیت اولیه ی پیش فرض روی دستگاه که سه خط شهری و 8 خط داخلی است به دستگاه 3/8 معروف است. ولی دستگاه قابلیت ارتقا به 6/16 و نهایتا 8/24 را دارد.

بدین ترتیب که دو ماژول ( برد الکتریکی) به دستگاه اضافه می گردد.در ابتدا در صورت افزایش خط شهری از 3 خط و داخلی از 8 خط کارت افزایش مدل KX-TE82483  روی دستگاه قرار گرفته و ظرفیت را به 6 خط شهری و 16 خط داخلی افزایش می یابد و بعد از آن در صورت افزایش خطوط از 6 خط شهری و 16 خط داخلی کارت مدل KX-TE82480 روی دستگاه قرار می گیردکه ظرفیت را به 8 خط شهری و 24 خط داخلی می رساند.گوشی های تلفنی که این دستگاه پشتیبانی می کند عبارتند از : تلفن های آنالوگ ( هر تلفن رو میزی و بی سیم که جهت مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد با هر برندی )

تلفن های هایبرید ( تلفن های پاناسونیک می باشند که تنها با مدل های خاصی از دستگاه های سانترال کار می کنند و معروفترین آن ها که هنوز متداول است و مورد استفاده قرار می گیرد مدل KX-T7730 می باشد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل TES824

قابلیت های دستگاه

این دستگاه بصورت پیش فرض دارای یک کانال منشی گویا ( اپراتور خودکار) می باشد که با اضافه کردن کارت مدل KX-TE82491 به دو کانال بصورت همزمان افزایش می یابد.

از دیگر قابلیت های دستگاه کارت درب باز کن می باشد مدل این کارت KX-TE82461 بوده و این امکان را می دهد که درب ورودی مجموعه یا شرکت از طریق تلفن ها باز شود.

و دستگاه KX-TES824 همچنین قابلیت پیج کردن را نیز روی تلفن هایبرید دارد.

از جمله لوازم اختیاری که در کنار دستگاه می توان استفاده کرد باطری backupبوده که در زمان قطعی برق از خطوط تلفن پشتیبانی کرده و مانع از قطع شدن خطوط می شود.

و همچنین می توان به باکس موزیک هلد اشاره نمود که در حالت انتظار تماس گیرنده به کار می آید خود دستگاه پاناسونیک مدل kx-tes824 بصورت پیش فرض یک کانال موزیک با ریتمی ساده و یکنواخت دارد که میتوان با یک باکس موزیک جانبی کنار آن قرار داد که در این دستگاه می توان از موزیک های متفاوت لایت , شاد , مناسبتی و حتی پخش اذان در ساعات شرعی بهره برد

این دستگاه برای کسب و کار های کوچک تا متوسط بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از محبوب ترین دستگاه های سانترال پاناسونیک می باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *