سانترال

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824

دستگاه هایبرید سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 برای دفاتر و کسب و کارهای کوچک مناسب می باشد. ظرفیت ابتدایی و اولیه دستگاه سانترال با ۳ خط ورودی و ۸ خط داخلی بوده که مرکز قابلیت ارتقا را تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را دارد این مرکز یکی از پرفروش ترین و محبوبترین مراکز سانترال پاناسونیک بوده که از آن برای ارتباطات تلفنی بسیاری از محموله ها بهره می برند.

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824

ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه

از ویژگی های بسیار متمایز این دستگاه قیمت پایین آن کیفیت بسیار مطلوب آن میباشد و در زیر به برسی برخی از این امکانات میپردازیم .

1-قابلیت منشی گویا (اپراتور خودکار)

این قابلیت بصورت پیش فرض تنها یک کانال روی دستگاه وجود دارد و امکان تنها یک تماس همزمان را برای هدایت کاربران در بخش های مختلف معرفی شده فراهم می کند که قابلیت فوق با قرار دادن یک کارت دیزا (منشی گویا) به 2 تماس همزمان قابل ارتقا خواهد بود.

تلفن گویا کمکی است جهت تعریف بخش های مختلف شرکت و این امکان را به تماس گیرنده می دهد تنها با شماره گیری یک داخلی بی واسطه و بصورت مستقیم ارتباط داده شوند.

همچنین استفاده از دیزا صرفه جویی در منابع انسانی است جهت پاسخگویی به تماس های ورودی و ارتباط آن به واحدهای مختلف مجموعه و…

2-قابلیت موزیک انتظار

این دستگاه بصورت پیش فرض یک کانال موزیک انتظار دارد.

فرمانی که تماس گیرنده را در حالت انتظار یا هلد قرار دهند موزیک پخش خواهد شد اما امکان دیگری هم برای دستگاه وجود دارد که روی دستگاه یک فیش ورودی جهت اتصال دستگاه جانبی نظیر رادیو کامپیوتر و یا دستگاه موزیک هلد یا هر دستگاهی که خروجی فیش 2.5 میلی متری داشته باشد.

3-قابلیت پیج

که با انجام و برنامه ریزی های مربوطه می توان با گرفتن یک عدد می توان صدا را روی تمامی تلفن های هایبرید و یا بلندگوهای شرکت و یا سازمان پخش نمود

4-قابلیت دورفون

این امکان با گذاشتن کارت دورفون امکان باز کردن درب را از طریق تلفن های هایبرید فراهم می کند.

5-قابلیت کالر آیدی:

در تلفن سانترال با گذاشتن کارت کالر آیدی شماره ی تماس گیرنده روی تلفن هایبرید و حتی تلفن آنالوگ با صفحه نمایشگر قابل روئیت خواهد بود .

6-باطری BACKUP

گذاشتن باطری BACKUP این امکان را فراهم می کند که در صورت نبودن برق خط ها قطع نشوند و دستگاه به صورت معمولی کار کند.

تلفن هایی که با این دستگاه سازگارند عبارتند از :

تلفن های هایبرید مدل KX-T7730

تلفن های آنالوگ رومیزی و بیسیم از هر نوع با هر برند که در منازل هم از آن ها استفاده می شود.

شرکت ایده آل گستر نمایندگی مجاز محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در ایران عرضه کننده انواع مراکز تلفن سانترال ، تلفن بیسیم ، گوشی فکس ، دوربینهای مداربسته پاناسونیک و …. مفتخر میباشد انواع مراکز تلفن سانترال را در کشور تهیه و عرضه نماید . نصب سانترال در ظرفیتهای مختلف تخصص ما میباشد . کارشناسان ما هر روز از ساعت 9 الی 18 بعد از ظهر با خوش رویی منتظر تماس شما میباشند .

تلفن : 02181010

وب سایت : http://cantral.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *