تلفن سانترال

خرید تلفن سانترال

خرید تلفن سانترال

برای خرید تلفن سانترال ابتدا باید نوع دستگاه سانترال خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خریداری کنید . تلفن های سانترال انواع مختلفی دارد . تلفن های آنالوگ تلفن های دیجیتال و تلفن های هایبرید .

تلفن های آنالوگ معمولی قابل استفاده روی تمامی دستگاه های سانترال می باشد . این تلفن ها برای داخلی های آنالوگ دستگاه سانترال مورد استفاده قرار میگیرند . حتی تلفن های بیسیم معمولی نیز میتواند در این داخلی ها قرار گیرد. کارایی این گوشی ها در حد تلفن های معمولی است و خیلی امکانات زیادی ندارد . به همین دلیل برای داخلی هایی استفاده می شود که زیاد با تلفن سر و کار ندارند همچنین برای آزاد کردن خط باید 0 یا 9 را گرفت تا بتوان امکان تماس را فراهم کرد. از مزیت های استفاده از این نوع گوشی ها می توان به قیمت پایین آن اشاره کرد با توجه به تعداد زیاد کارمندان شرکت ها قرار دادن تلفن های دیجیتال برای تک تک داخلی ها ممکن نیست و صرفه اقتصادی ندارد.

تلفن های دیجیتال بر خلاف تلفن های آنالوگ امکانات زیادی دارد و میتوان از آنها برای داخلی های مخصوص منشی و اپراتور استفاده کرد و برای آزاد کردن خط نیز نیاز به گرفتن 0 یا 9 نیست و به طور اتوماتیک خود تلفن خط آزاد می کند . همان طور که از اسم این تلفن مشخص است پایه و اساس این سیستم ارتباطی برمبنای سیگنال های دیجیتال و صفر و یک است که انتقال صدا به وسیله سیگنال صورت می گیرد .

تلفن های هایبرید 4 رشته سیم دارند و از لحاظ ساختاری با تلفن های دیجیتال که دارای دو رشته سیم هستند تفاوت دارند . تلفن هایبرید تلفنی با ویژگی های ترکیبی است ، یه این معنا که برای ارسال اطلاعات از ترکیب دو نوع سیگنال صدا و دیجیتال استفاده می کند . در واقع می توان تلفن هایبرید را ترکیبی نرم افزاری از تلفن آنالوگ و دیجیتال دانست .گوشی های تلفن هایبرید بر روی دستگاه سانترال مدل TDA100D کارایی ندارند و نمی توان از آن ها استفاده کرد .

خرید تلفن سانترال

معرفی تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7703

تلفن پاناسونیک مدل KX-T7703 یک گوشی تلفن آنالوگ با قابلیت نمایش شماره تماس گیرندگان و کلید های تکرار تماس و حافظه 30 شماره ای برای آیدی کالر می باشد. این تلفن بخاطر داشتن دو ویژگی بسیار محبوب و پر فروش است یکی قیمت پایین آن و دیگری قابلیت رویت آی دی کالر. قابلیت تنظیم تلفن روی حالت های tone و pulseاز دیگر قابلیت هایی است که این تلفن را محبوب کرده . همچنین قابلیت نصب روی دیوار نیز برای این گوشی فراهم است .

 

تلفن آنالوگ

تنظیم صدای تلفن

تنظیم شفافیت نمایشگر

ذخیره شماره گرفته شده

دخیره شماره های تماس گیرنده

سازگاری با سیستم مزاحم یاب

30 حافظه ، شماره تلفن مزاحم یاب

حافظه شماره گیری مجدد برای 5 شماره

نمایشگر 2 سطری با ساعت

رنگ سفید / مشکی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *