سانترال

سانترال پاناسونیک KX-TDA620

سانترال پاناسونیک KX-TDA620

سیستم های سانترال پاناسونیک با قابلیت های مختلف و انعطاف پذیر خود همواره توانسته رضایت همه مشتریان را با هر نوع نیازی بر طرف کند . دستگاه های سانترال با ظرفیت های مختلف مناسب برای شرکت های کوچک و بزرگ و با پیشرفته ترین امکانات در اختیار مشتری قرار میگیرد. یکی از قابلیت های مهم این دستگاه ها ماژولار بودن سیستم های پرظرفیت سانترال پاناسونیک است و شما نسبت به نیاز خود و همچنین گسترش شرکت خود میتوانید طرفیت های مختلفی را از یک دستگاه بگیرید به عبارت دیگر اگر تعداد داخلی ها و خطوط شهری شما تغییر کند نیازی نیست دستگاه سانترال خود را تغییر دهید و هزینه زیادی پرداخت کنید . شما می توانید با اضافه کردن ماژول های مخصوص دستگاه ظرفیت آن را افزایش دهید.

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA600

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA600 دستگاه سانترالی است که که در شرکت های بزرگ و مراکز دولتی استفاده می شود. این دستگاه با اضافه شدن 3 کابین دستگاه سانترال KX-TDA620 امکان استفاده ازحداکثر 640 خط ورودی شهری و 640 تا 1120 خط خروجی داخلی با استفاده از تکنولوژی (DXDP) را به شما میدهد . امکانات این دستگاه شامل : بستن صفر،محدودیت تماس با خطوط شهری،محدودیت تماس با شماره های تعریف نشده،پخش تماس های ورودی،تلفن گویا،ثبت مکالمات،شنود مکالمات داخلی,ورودی و خروجی و …

سانترال پاناسونیک KX-TDA620

قابلیت ها :

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA620  باکسی است که به تنهایی قابل استفاده نیست و کارایی خاصی ندارد این دستگاه در کنارمرکزتلفن سانترال KX-TDA600 قرار می گیرد . دستگاه بصورت پیش فرض در داخل خود تنها یک کارت لینک را دارا می باشد . این دستگاه بسیار با کیفیت و ساخت ژاپن است . این باکس سانترال دارای  11 جای کارت (Slot) می باشد که به دستگاه TDA600 متصل می شود و TDA600را ارتقاء می دهد .

اگر شما  40 اسلات دستگاه را کارت شهری  16 پورتی قرار دهید دستگاه حداکثر  640 خط شهری را ساپورت می کند.

و اگر  27 اسلات دستگاه را کارت داخلی  24 پورتی آنالوگ قرار دهید می توانید تا حداکثر  640 خط داخلی آنالوگ را از دستگاه بگیرید .

در صورتی که  30 کارت داخلی دیجیتال  16 پورتی روی دستگاه قرار دهید و با توجه به قابلیت DXDP،می توانید روی دستگاه  960 داخلی دیجیتال فعال کنید . این دستگاه مجهز به پورت USB برای اتصال به سیستم کامپیوتر است . قابلیت افزایش تعداد تلفنهای سانترال دیجیتالی . این دستگاه با پشتیبانی از سیستم  CTIبا کارت سخت افزاری طراحی شده،این امکان را به استفاده کننده می دهد که بتواند از مسافت دور سیستم را مدیریت و کنترل نماید . قابلیت سازگاری با PRI  و سیستم پردازش صدا .

شما قادر هستید که 3کابین سانترال KX-TDA620 را با دستگاه سانترال KX-TDA600 لینک نمایید.

مشخصات دستگاه

ابعاد 43Wx41Hx27D
وزن کمتر از 16
رنگ سرمه ای
حداکثر ظرفیت خطوط شهری 640
حداکثر ظرفیت خطوط داخلی 1120
پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری pri دارد
ظرفیت کارت های ورودی 10
قابلیت ارتقا کارت دارد
قابلیت نصب Caller ID دارد
قابلیت نصب صندوق صوتی دارد
قابلیت نصب Door Phone دارد
قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) دارد
قابلیت VOIP دارد
قابلیت نصب پیج خارجی ندارد
قابلیت نصب موزیک جانبی دارد
پیغام گیر داخلی ندارد
پورت اتصال به شبکه دارد

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *