سانترال

آموزش کدهای سانترال

آموزش کدهای سانترال

 

آموزش کدهای سانترال : بعد از انتخاب دستگاه سانترال مناسب برای کسب و کار خود اگر دستگاه سانترال مورد نظر شما KX-TES824  و یا  KX-TEM824 باشد شما باید آن را در جای مناسب نصب کنید و دستگاه را به برق بزنید و دکمه پاور را بزنید تا دستگاه روشن شود .

برای برنامه ریزی این نوع سانترال تنها تلفن مورد استفاده مدل تلفن سانترال KX-T7730 است و برای سری سانترال TES/TEM824 فقط این تلفن جهات برنامه ریزی به کار می رود . همچنین از این گوشی تلفن به عنوان گوشی برنامه ریزی،مدیریتی و منشی می توان استفاده کرد .

این گوشی تلفن را حتما باید به Jack01 وصل کرد که معادل داخلی 101 است . لازم به توضیح است که تمام فرآیند برنامه ریزی سانترال پاناسونیک فقط و فقط از طریق Jack01 امکان پذیر است .

آموزش کدهای سانترالبعد از وصل کردن تلفن دکمه


 Porgram


را زده و بعدا * و سپس # را می زنیم  بعد دستگاه از ما پسورد می خواهد پسورد تعبیه شده برای کلیه دستگاه سانترال پاناسونیک  ۱۲۳۴ است که وارد میکنیم (این پسورد قابل تغییر است )  به این صورت شما وارد محیط برنامه ریزی می شوید .

کد 000  :

این کد مربوط به تنظیم ساعت و تاریخ است (میلادی)

بعد از گرفتن این کد


 SP-Phone


را می زنیم و بعد روی صفحه گوشی پیغام سال  میلادی / ماه / روز می آید که میتوانیم به صورت دستی آن را تنظیم کنیم (برای جلو رفتن دکمه FWD/DND و برای عقب رفتن دکمه CONF را فشار می دهیم . همچنین برای تغییر نام ماه ها AUTO ANS را میزنیم )

برای سیو کردن اطلاعات وارد شده دکمه STORE را میزنیم . برای خروج از حالت برنامه ریزی دکمه PROGRAM را می زنیم .

کد 001 :

این کد مربوط به ذخیره کردن شماره تلفن ها در دستگاه سانترال است .

بعد از زدن این دکمه


SP-Phone


را 2 بار میزنیم تا این پیغام روی صفحه ظاهر شود


NOT STORED :00


برای ذخیره شماره عدد 9 را روی تلفن شماره گیری کرده (منظور از گرفتن عدد 9 برای آزاد کردن خط شهری است )  و سپس شماره مورد نظر برای ذخیره را روی گوشی شماره گیری کرده و سپس دوباره دکمه STORE را میزنیم . و برای ذخیره شماره بعدی 01 را شماره گیری کنید و این روند را ادامه دهید . سقف ذخیره شماره در دستگاه سانترال 100 شماره است یعنی از 00 تا 99 .

طرز استفاده از این شماره های ذخیره شده به این صورت است که اول دکمه SP-Phone را فشار داده و بعد دکمه * را زده و سپس عددی از بین 00 تا 99 که شماره مورد نظر روی آن ذخیره شده را فشار می دهیم و دستگاه تلفن به طور خودکار شماره را شماره گیری می نماید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *