تلفن سانترال

معرفی کلید های تلفن مدل KX-T7730

معرفی کلید های تلفن مدل KX-T7730

برای انتخاب تلفن مناسب نیاز شما باید حداقل اطلاعاتی را از تلفن مورد نظر خود داشته باشید . برای انتخاب تلفن مدل kx-t7730 ابتدا باید بدانید کلید های میانبر و قابل برنامه ریزی آن چه امکاناتی به شما ارائه می دهد و آیا این امکانات همه نیاز های شما را پاسخگو است یا نه ؟

و البته نکته مهم تر اینکه این تلفن با سایر تلفن های پاناسونیک اختلاف قیمتی دارد که شما میتوانید با بررسی آن ببینید آیا برای شما صرفه اقتصادی دارد که این تلفن را تهیه کنید یا خیر .

کلید های کناری تلفن 7730 یا دیگر تلفن های مدیریتی با عنوان های DSS Key یا Programable Key و یا CO Line شناخته می شوند.

معرفی کلید های تلفن مدل KX-T7730

دسترسی به خطوط شهری  (Single CO, Group CO)

قابلیت این کلید های DSS تعریف برای دسترسی به خطوط شهری می باشد . شما میتوانید این تعریف را روی دسترسی به خط شهری به صورت گروهی و یا تعریف دسترسی به یک خط خاص تنظیم کنید با این کار فقط با لمس کلید DSS خط شهری مورد نظر یا یک خط از گروه مورد نظر آزاد می شود و شما می توانید تماس برقرار کنید .

شماره گیری داخلی  (Direct Station Selection)

یکی از امکانات مهم  قابل تنظیم روی کلید های کناری قابلیت شماره گیری سریع داخلی یا اسپید دیال و نمایش وضعیت زنگ خور یا اشغال بودن داخلی است. با این امکان اپراتور یا منشی متوجه خواهد شد که کدامیک از کارمندان در حال گفتگو می باشد یا پشت میز خود نیست تا پاسخگوی تماس باشد و البته با فشردن همین کلید می توان با داخلی مورد نظر تماس گرفت که موجب سرعت عمل در تماس ها می شود.

شماره گیری سریع  (One-touch dialing)

یکی دیگر از ویژگی های کلید های کناری قابلیت شماره گیری سریع است. با این امکان کاربر می تواند با ذخیره کردن شماره هایی که در طول روز چندین مرتبه با آن ها تماس می گیرد در زمان خود صرفه جویی کند. به طور مثال در نظر بگیرید که منشی در طور روز چندین مرتبه شماره انبار یا کارخانه را شماره گیری می کند، این کلید این امکان را می دهد تا با تنها لمس کلید شماره گیری انجام دهد .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *