تلفن رومیزی

ارزان قیمت ترین تلفن های آنالوگ پاناسونیک

ارزان قیمت ترین تلفن های آنالوگ پاناسونیک

اگر شرکت یا کسب و کاری دارید و تعداد زیادی تلفن در محل کارتان نیاز است پس بهتر است به فکر خریدن دستگاه سانترال باشید . با استفاده از این دستگاه شما می توانید تعدادی خط شهری به دستگاه بدهید و تعداد بیشتری داخلی بگیرید . دستگاه های سانترال در ظرفیت های مختلف در بازار موجود است که شما با توجه به تعداد خط های شهری که در اختیار دارید و تعداد داخلی هایی که نیاز دارید باید دستگاه سانترال را تهیه کنید .

داخلی های دستگاه سانترال هم از نوع آنالوگ است و هم از نوع دیجیتال . برای استفاده از این دو نوع داخلی باید از تلفن های مخصوص استفاده کرد . تلفن های دیجیتال را معمولا برای داخلی های پرمصرف قرار می دهند مانند منشی یا اپراتور و برای داخلی هایی که زیاد با تلفن سر و کار ندارند از تلفن های آنالوگ استفاده می شود .

تلفن های آنالوگ از قابلیت های کمتری نسبت به نوع دیجیتال بهره مند هستند و قیمت کمتری هم دارند به همین دلیل صرفه اقتصادی ندارد که برای همه داخلی ها از تلفن دیجیتال استفاده کرد .

تلفن آنالوگ پاناسونیک مدل S500 تلفنی ارزان قیمت است که در بازار موجود است این تلفن قابلیت برنامه ریزی به وسیله کلید های DSS را ندارد .

ارزان قیمت ترین تلفن های آنالوگ پاناسونیک

ویژگی های این تلفن :

شماره گیری مجدد آخرین شماره

Flash  زمانبندی شده

شماره گیری به صورت  Tone/Puls

رنگ سفید / مشکی / آبی / زرشکی

ساخت مالزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *