دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-CZ352

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-CZ352

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-CZ352 ، این دوربین با ابعاد جمع و جور خود که تنها 62 میلیمتر W) 119) میلی متر (D) دارد، دوربین جدید پاناسونیک مدل WV-CZ352 دارای یک لنز زوم اپتیکال 22 برابر کامل است. همراه با زوم الکترونیکی 10 برابر، به شما اجازه می دهد تا برای نظارت دقیق تا 220x بزرگنمایی کنید.

این دوربین مداربسته با سایر ویژگی های پیشرفته نیز به طور کامل سازگار است : تغییر خودکار از رنگ به تک رنگ، نظارت 24 ساعته را پشتیبانی می کند.

تفکیک پذیری افقی در حالت بالا 510 خط تلویزیونی در رنگ، 570 خطوط تلویزیون در تک رنگ است. این دوربین فوق العاده حساس می تواند در نور با نور کم تا 1 لوکس و در رنگ مادون قرمز در نور تا 0.03 لوکس  عمل کند. افزایش حساسیت الکترونیکی 32x به صورت خطی تصاویر را روشن می کند.

ویژگی های اضافی بهبود تصویر عبارتند از: Compensation Back Light (BLC)، کاهش نویز دیجیتال (DNR) و کنترل خودکار افزایش (AGC)، اطمینان از دید و حتی دید جزئیات کوچک. علاوه بر این، لیست ویژگی های نظارت شامل 4 منطقه حریم خصوصی ، حرکت دوربین دیجیتال ، تا 64 ایستگاه از پیش تعیین شده، نگه داشتن تصویر، نمایش عنوان دوربین، قفل رمز، آینه و نمای بالا-پایین-پایین است. ترمینال خروجی هشدار در پشت دوربین وجود دارد، و این باعث می شود که یک سنسور خارجی یا سایر تجهیزات نظارت خارجی اضافه شود. رابط های کنترل شامل Multiplex-Coaxial، RS-485، کنترل لنز و کنترل A-D می باشد.

با کیفیت بالا، جمع و جور WV-CZ352 ایده آل برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که در آن نظارت قابل اعتماد است – از ساختمان های آپارتمانی و مراکز خرید، به بانک ها، ساختمان های اداری و هتل ها. برنامه WV-CZ352 با هر برنامه ای که دارید سازگار است،این دوربین با ویژگی های خود نگاهی دقیق و دقیق تر به خود جلب می کند.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-CZ352

سایر قابلیت ها:

دوربین صنعتی با قابلیت زوم 220X

نیاز به حداقل نور 0.04لوکس

رزولیشن 520 TV LINE

مجهز به پردازشگر دیجیتالی DSP

دارای حالت DAY-NIGHT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *