تلفن رومیزی

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS4300B

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS4300B

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS4300B ، این تلفن بیسیم ساخت کمپانی پاناسونیک از 4 خط تلفن شهری پشتیبانی می کند و باعث می شود شما به راحتی بتوانید 4 خط تلفن شهری را به وسیله یک تلفن مدیریت کنید.

این تلفن شامل یک بلندگوی دیجیتال دوبلکس و ویژگی های پیشرفته متناسب با کسب و کار است که می تواند برای مصارف اداری انتخابی مناسب باشد .

از مزایای دیگر این تلفن می توان به ابعاد کوچک آن اشاره کرد همچنین قیمت مناسب این گوشی آن را به انتخابی مقرون به صرفه تبدیل می کند. نصب آسان و کاربری راحت این تلفن نیز از دیگر مزایای آن به شمار می رود.

اگر تعداد خطوط کمی برای کسب و کار کوچکتان دارید با استفاده از این تلفن نیاز به نصب سانترال نخواهید داشت. این گوشی می تواند تمام ویژگی های مورد نیاز شما مانند انتقال، اینترکام، کنفرانس را برایتان فراهم کند همچنین قابلیت نمایش کالر آی دی را نیز دارد و دارای ظرفیت 200 تایی نام و شماره برای دفترچه تلفن است.

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS4300B

قابلیت ها به اختصار:

پشتیبانی از 4 خط شهری

کنترل حجم صدا 8 سطح

بلندگوی دیجیتال دوبلکس

نمایس شناسه تماس گیرنده / حالت انتظار تماس

دارای منشی تلفنی دیجیتال (60 دقیقه زمان ضبط کامل را فراهم می کند و شامل نمایش / ضبط مکالمه، ضبط یادداشت، پیام خروجی پیش ضبط شده، پیام های صوتی، تایمر زمان / روز و دسترسی از راه دور است.)

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS4300B

32 دکمه حافظه تک لمسی

قابلیت اینترکام ، انتقال تماس

باتری 9 ولت که برای نگه داشتن گوشی خود و خاموش کردن آن در صورت قطع برق استفاده می شود.

کنفرانس 3 نفره

Hold / flash / mute / redial، 4 زنگ قابل انتخاب، مزاحم یاب ، شماره گیری مجدد 6 شماره آخر، شماره تلفن، پیام صوتی پست صوتی، سازگاری با هدست، 2 گزینه زاویه دسکتاپ و گزینه نصب دیوار. استفاده از تماس تلفنی / شناسه تماس گیرنده مستلزم اشتراک برای خدمات تماس تلفنی / تماس گیرنده است.

قابل ارتقا تا 16 واحد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *