تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6623

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6623

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6623 دارای تمام امکانات لازم برای یک تلفن خانگی است .

یکی از ویژگی های این تلفن قابلیت هولد هنگام تماس است ،همچنین دارای یک دفترچه تلفن است که 100 نام و شماره تلفن را در خود ذخیره می کند و برای شماره های پر کاربرد دیگر نیاز به شماره گیری نخواهید داشت. رابط کاربری این فون بوک هم بسیار آسان و راحت است.دارای منشی تلفنی دیجیتال است که می تواند 20 دقیقه پیغام را در خود ذخیره کند.

صفحه نمایش 1.8 اینچ با نور زمینه روشن آن به راحتی قابل خواندن است و شما می توانید کالر آی دی را از روی نمایشگر چک کنید.

قابلیت ذخیره و ثبت 50 تماس آخر نیز وجود دارد و می توانید به وسیله آن شماره گیری مجدد نیز انجام دهید. این تلفن های بی سیم اجازه می دهد تا شما با برد 50 متر در داخل و 300 متر خارج از منزل بتوانید به طور شعاعی در فاصله با پایه حرکت کنید .

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6623

Panasonic KX-TG6623

علاوه بر این ها Panasonic KX-TG6623 دارای یک حالت لمسی ECO است که اگر در فاصله نزدیک تری نسبت به پایه قرار داشته باشید در صورت فعال کردن این حالت مصرف باطری بهینه می شود و می توانید تایم بیشتری برای مکالمه نسبت به حالت عادی داشته باشید.

این تلفن پاناسونیک همچنین می تواند تا 16 آهنگ زنگ پلی فونیک را برای زنگ خور استفاده کند ، قابلیت کالر آی دی نیز در این تلفن وجود دارد و امکان محدود کردن تماس ورودی هم می تواند به شما کمک کند تا مزاحم تلفنی نداشته باشید. همچنین دارای یک دفترچه تلفن با حافظه ذخیره  100 نام و شماره است که می تواند بین گوشی های پاناسونیک سازگار منتقل شود. KX-TG-6623  سازگار و قابل ارتقا تا 6 گوشی است.

باطری این تلفن نیز در حالت فول شارژ تا 17 ساعت مکالمه بدون وقفه را پشتیبانی می کند و در حالت آماده به کار نیز 180 ساعت می تواند باطری را نگه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *