دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته پاناسونیک مدل WV-CS570

دوربین مدار بسته پاناسونیک مدل WV-CS570

این دوربین یکی از انواع دوربین مداربسته دام پاناسونیک است که شکلی گنبدی دارد. این دوربین بسیار  جمع و جور است و شامل لنز زوم اپتیکال 22 برابر و شاسی چرخش پان / شیب است. 510 خط رزولوشن افقی (در موقعیت عالی) تصاویر رنگی با کیفیت عالی ارائه می دهند. حسگر فوق العاده حساس، این دوربین نیز در نور تا 1 لوکس عمل می کند.حرکت افراد را به صورت واضح و شفاف ثبت می کند . این دوربین پوشش را در یک منطقه وسیع فراهم می کند. این را می توان به طور پیش فرض برای 32 موقعیت و تغییر به ترتیب از یک موقعیت از پیش تعیین شده به دیگری تعیین کرد، در حالی که ویژگی Image Hold مانع تارشدگی تصویر در هنگام چرخش سریع می شود.

دوربین مدار بسته پاناسونیک مدل WV-CS570

محدوده حریم خصوصی پنهان کردن بلوک صحنه هایی که نباید نمایش داده شوند. یادگیری گشتی به یاد می آورد و کنترل های دوربین دستی را تکرار می کند. تشخیص حرکت دیجیتال به طور خودکار حرکت را در تصویر حس می کند. این و دیگر ویژگی های پیشرفته نظارت را ساده می کند. ترکیب WV-CS570 با عملکرد بالا و ویژگی های چند منظوره، نظارت رنگی قابل اطمینان را در طیف وسیعی از برنامه ها فراهم می کند.

دوربین مدار بسته پاناسونیک مدل WV-CS570

تابع گشت زنی کنترل دوربین دستی تا 1 دقیقه از جمله PTZ را تکمیل می کند. کاهش نویز دیجیتال: 3D-DNR باعث کاهش نویز در شرایط مختلف می شود. 4 گزینه (High 1/2، Low 1/2) بسته به میزان حرکت و نویز در صحنه قابل دسترس هستند.

دوربین متحرک دام پاناسونیک INDOOR SPEED DOME

مجهز به پردازشگر دیجیتالی DSP

دارای تکنولوژی منحصر به فرد SUPER DYNAMIC III

رزولوشن 510 TV LINE

نیاز به حداقل نور 1لوکس

16 عدد عنوان عکاسی دوربین

حالت شب و روز

مجهز به لنز 3.8الی114MM و 300Xزوم

سرعت چرخش 400درجه در ثانیه

هماهنگ سازی داخلی / خط قفل / درایو متحرک عمودی (VD2)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *