تلفن سانترال

تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل KX-NT700

تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل KX-NT700

تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل KX-NT700 ،با توجه به گسترده تر شدن روز افزون تکنولوژی همگام با این پیشرفت دستگاه ها هم روز به روز دستخوش تغییر می شوند.

ارتباطات در عصر حاضر جایگاه خیلی مهمی در کسب و کار ها دارند و شرکت ها باید بتوانند با همکاران خود در مکان های دیگر و با مشتریان خود در ارتباط باشند.

در حوزه ارتباطات تلفن از دیر باز تا کنون در جایگاه مهمی قرار دارد و همیشه کارآمد بوده است.

اگر به همین تلفن ها دقت کرده باشید از چند سال پیش تا کنون تغییرات زیادی داشته اند. ابتدا تلفن ها فقط دارای شماره گیر بودند ولی امروزه کلید های زیادی روی تلفن می بینید که هر کدام کارایی خود را دارند.

 تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل KX-NT700

تلفن های بیسیم و دستگاه سانترال از جمله دستگاه هایی هستند که امروزه در حوزه ارتباطات جای خود را در کسب و کار ها و منازل باز کرده اند.

اما غیر از این ها ممکن است در شرایطی خاص شما به ارتباطات بیشتری احتیاج داشته باشید .

تصور کنید شما جلسه ای را با حضور چند نفر میخواهید برگزار کنید که یک نفر از آن ها در مکانی دور درگیر است و نمی تواند در جلسه شرکت کند و شما تصمیم میگیرید از طریق تلفن این فرد را به جلسه مرتبط کنید.

تلفن کنفرانس در این گونه موارد می تواند کمک شایانی به شما بکند. تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل Panasonic KX-NT700 یک تلفن برای استفاده روی میز کنفرانس است که در این گونه موارد می توانند همزمان چند نفر  با فردی که در جلسه حضور ندارد گفتگو داشته باشند.

تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل kx-nt700 قابلیت اتصال به شبکه را دارد و امکان تعریف داخلی با پروتکل sip برای برقراری تماس اینترنتی روی آن فراهم است. روی این تلفن محلی برای قرار گیری مموری کارت در نظر گرفته شده است که امکان ذخیره سازی و رکورد جلسات را روی حافظه رم مهیا می کند.

 تلفن کنفرانس پاناسونیک مدل KX-NT700

قابلیت ها :

کیفیت بالای صدا

امکان کنفرانس سه نفره

صدای کاملا دوبلکس بدون اکو

ضبط مکالمه کنفرانس روی اس دی کارت

برنامه ریزی و حمل آسان

حذف صدای نویز محیط

تنظیم مکالمه بر اساس سرعت

سیستم کنفرانس تصویری ساده

KX-NT700 را میتوان هم به عنوان داخلی سیپ (SIP) و هم به عنوان داخلی آنالوگ استفاده کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *