تلفن بی سیم

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1311BX

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1311BX

تلفن های امروزی نسبت به مدل هایی که تا چند سال پیش رواج داشت بسیار تغییر کرده اند. قابلیت های زیادی برای تلفن های امروزی در نظر گرفته شده که استفاده از آن ها برای برخی افراد سخت و گیج کننده است.

تلفن های بیسیم نیز از قابلیت های بی شماری برخوردارند که استفاده از آن ها برای برخی افراد سخت است.

با وجود این هنوز هم تلفن های ساده ای که بتوان به راحتی با آن ها کار کرد در بازار وجود دارد.

تلفن های تولید شرکت پاناسونیک یکی از با کیفیت ترین برند های موجود در بازار است که در بازار جهانی فروش بسیار خوبی دارند.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1311BX یکی از تلفن های ساده این برند است که استفاده از آن بسیار راحت است.

پایه این تلفن فقط نقش شارژر را دارد و دکمه های شماره گیر یا قابلیت اضافه تری ندارد. نمایشگر روی این تلفن قابلیت نمایش کالر آی دی مخاطب شما را دارد و می توانید شماره تماس گیرنده را روی آن چک کنید.همچنین 50 حافظه برای ذخیره شماره های پر کاربرد شما در این تلفن وجود دارد که می توانید بدون شماره گیری و فقط با جستجو در دفترچه تلفن با آن ها تماس بگیرید.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1311BX

رنگ های متنوع :

یکی از ویژگی های بسیار خوب این تلفن طراحی و تولید آن در رنگ های متنوع است که می توانید از بین آن ها رنگی را که با دکوراسیون منزل شما هارمونی دارد را انتخاب کنید.

یکی دیگر از مزیت های این تلفن قیمت پایین تر آن نسبت به سایر مدل ها است.به دلیل امکانات کمتری که برای این تلفن تعبیه شده و سادگی آن طبیعی است که قیمت پایین تری نیز نسبت به سایر بیسیم ها دارد.

باتری تعبیه شده در این دستگاه از نوع باتری Ni-MH است و تا 17 ساعت مکالمه و 150 ساعت حالت آماده به کار را پشتیبانی می‌کند. شارژ کامل دستگاه 7 ساعت طول می‌کشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *