پاناسونیک, تلفن بی سیم

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1033

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1033

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1033 ، تلفن های بیسیم با طراحی های مختلف و متنوع و کارایی های بی شمار می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده خانگی باشد.

امروزه با توجه به مدل های مختلف تلفن بیسیم که توسط شرکت های مختلفی تولید انتخاب بسیار سخت است.اما با توجه به نیاز و نوع استفاده می توان مدل مناسبی را انتخاب کرد.

شرکت پاناسونیک یکی از شناخته شده ترین برند ها در تولید تلفن است که تلفن های بیسیم بسیار با کیفیتی نیز تولید کرده است.

اگر برای منزل بزرگی می خواهید تلفن بیسیم تهیه کنید منطقی است که یک تک بیسیم نمی تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.پاناسونیک با تولید گوشی های دو بسیم و سه بیسیم توانسته این نیاز شما را به خوبی پاسخگو باشد.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1033 دارای سه گوشی بیسیم است علاوه بر این اگر حتی این تعداد هم برای نیاز شما کافی نیست می توانید با تهیه تک گوشی بیسیم سازگار با پایه این گوشی تعداد بیسیم ها را تا سقف 5 عدد افزایش دهید.

سیستم منشی تلفنی آن تمام دیجیتال است و می تواند در صورت عدم پاسخگویی توسط شما پیغام های مخاطبینتان را ضبط کند.پس اگر به هر دلیلی قادر به پاسخگویی تلفن نیستید نگران از دست رفتن تماس هایتان نباشید.

وجود بلندگوی دیجیتال بر روی گوشی های بیسیم باعث ایجاد مکالمه ی بدون نویز و بدون خش خش می شود.پس بدون نگرانی از تماس خود لذت ببرید.

امکان کنفرانس 4 نفره به وسیله ی سه گوشی بیسیم و مخاطب پشت گوشی برقرار است.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1033

سایر قابلیت ها به اختصار :

سازگار با سیستم مزاحم یاب

سیستم منشی تلفنی تمام دیجیتال

دارای سه عدد گوشی بیسیم

قابلیت افزیش تا 5 گوشی بیسیم

دارای بلند گوی دیجیتال

كنفرانس چهار نفره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *