تلفن بی سیم

بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6451BX

بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6451BX

تلفن بی سیم پاناسونیک مدلKX-TG6451  این دستگاه دارای دو گوشی است که یکی از آن ها بیسیم و دیگری رومیزی و با سیم است.

مزیت دو گوشی بودن این تلفن در دو مورد است . اول اینکه در صورت قطعی برق تماس های خود را از دست نخواهید داد و می توانید با استفاده از تلفن رومیزی آن پاسخگو باشید و دوم امکان مشارکت بیش از دو نفر در تماس و کنفرانس کردن آن است که به وسیله دو گوشی فراهم می آید.

دارای قابلیت نمایش شناسه تماس گیرنده،دارای اسپیکر است و به راحتی و بدون استفاده از دست به شما اجازه صحبت با تلفن را حتی زمانی که شما مشغول پخت و پز، تمیز کردن، استفاده از کامپیوتر خود، و یا انجام هرکاری هستید ، میدهد. همچنین برای یادداشت برداری، تایپ کردن و غیره مفید است.

بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6451BX

برای شماره گیری ساده میتوانید حداکثر 100 نام و شماره را در حافظه داخلی ذخیره کنید و در صورت تمایل به تماس با شماره های سیو شده می توانید با جستجو در بین مخاطبین به راحتی با آن تماس بگیرید. شما می توانید قبل از اینکه پاسخ دهید اگر شما به سرویس شناسه تماس گیرنده ارائه شده توسط شرکت تلفن محلی خود مشترک شده اید،شماره تماس گیرنده را مشاهده کنید. LCD نام و شماره تماس گیرنده را نمایش می دهد. ویژگی های دیگر – سازگار با فاصله، 10 حافظه مجدد، 10 ملودی زنگ پلی فونیک، هر پاسخ کلیدی، ساعت، زنگ، وات تلفن، نشانگر رینگر / شارژر.

امکان استفاده از 5 شماره گیر سریع روی پایه

100 حافظه نام و شماره تلفن

سازگاری با سیستم مزاحم یاب

50 حافظه نام و شماره تلفن مزاحم یاب

شماره گیری آسان با کلیدهای روی پایه

بلند گوی دیجیتال 2 طرفه

برقراری کنفرانس 3 نفره

امکان مسدود نمودن تماس های ورودی

امکان استفاده پایه در صورت نبودن برق

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *