تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1031

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1031

برند پاناسونیک از معروفترین برند های تولید کننده محصولات مخابراتی است که در تمام دنیا شناخته شده است و محصولات این شرکت از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند.

تلفن‌های بی‌سیم امروزه به یکی از لوازم مهم خانگی تبدیل شده‌اند. درگذشته‌ای نه چندان دور تصور تلفنی که بتوان در آن در محیط قدم زد شاید در ذهن کسی نمی‌گنجید.تلفن های بیسیم چند سالی است که جای خود را در بازار پیدا کرده اند و معمولا برای تلفن خانگی استفاده می شوند. مزیت این تلفن ها نسبت به مدل های با سیم آزادی عمل کاربر در هنگام مکالمه با مخاطب خود است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1031 تلفنی خاص با طراحی بسیار شیک و مدرن است که مناسب برای استفاده خانگی می باشد.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1031

اگر میخواهید برای یک سالمند تلفن بیسیم تهیه کنید این تلفن می تواند برای آن ها مناسب باشد.وجود کلید های شماره گیر بزرگ بر روی گوشی میتواند شماره گیری بدون خطا را فراهم کند همچنین وجود ال سی دی بزرگ می تواند خوانایی شماره را برای آن ها راحت تر کند.

این گوشی به صورت تک گوشی بیسیم عرضه می شود ولی قابلیت افزایش تعداد بیسیم ها تا 6 عدد فراهم است.این گوشی از یک خط تلفن شهری پشتیبانی می کند.

بلندگوی دیجیتال آن با عملکردی فوق العاده می تواند صدایی واضح و شفاف را برای مکالمه شما فراهم کند و همچنین نویز ها را از بین ببرد.

این تلفن دارای سیستم منشی تلفنی است که اگر شما به هر دلیلی سرتان شلوغ باشد و نتوانید به تماس پاسخ دهید می تواند پیغام شما را ضبط کند تا در فرصت مناسب به آن ها گوش دهید و بعد تماس بگیرید.

– دکمه های بزرگ برای شماره گیری آسان

– سیستم منشی تلفنی تمام دیجیتال

– بلندگوی دیجیتالی

– قابلیت افزیش تا 6 گوشی

– دارای مزاحم یاب

– 50 حافظه نام و شماره تلفن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *