تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC31XEB

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC31XEB

تلفن بی سیم  KX-TGC31XEB پاناسونیک از تکنولوژی مسدود کردن تماس مزاحم جدید پشتیبانی می کند که به شما اجازه می دهد تماس های مزاحم را مسدود کنید.

اگر شما به دنبال یک گوشی برای خانه یا کسب و کار کوچک خود هستید، تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGC31XEB  دارای ویژگی های جذاب بسیاری است که می تواند علاقه ی شما را جلب کند.

دارای حالت پیشرفته  Ecoاست که مصرف انرژی را کاهش می دهد که این حالت با محیط زیست سازگار است و سیگنال های کمتری تولید می کند.

یک حالت شبانه منحصر به فرد، به شما امکان می دهد تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGC31XEB را در مدت زمان مشخصی از زنگ زدن خاموش کنید، و اطمینان حاصل کنید که همیشه از خواب بدون وقفه لذت می برید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC31xEB

ویژگی های اضافی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGC31XEB عبارتند از: صفحه نمایش ال سی دی نورانی 1،4 میلی متر ، شناسه تماس گیرنده با 50 عدد حافظه شناسه تماس گیرنده (با توجه به اشتراک شبکه)، یک حالت لمسی ECO، بلوک تماس مزاحم (بلوک شماره مشخص شده / طیف وسیعی از اعداد / بلوک شماره)، صدای روشن و بلندگوهای handsfree بر روی گوشی است.

به شما این امکان را می دهد که صفحه نمایش را به راحتی هنگام تماس گرفتن حتی هنگام شارژ کردن غیرفعال کنید، همچنین اطمینان حاصل کنید که هنگام استفاده از بلندگو، صدای طرف دیگر را به راحتی بشنوید.

ضبط پیغام در حدود 30 دقیقه امکان پذیر است. همچنین تعداد ضبط های فردی به راحتی بر روی نمایش صفحه نمایش نشان داده شده است.

علاوه بر این، با یک دکمه اختصاصی می توانید ضبط را با سهولت انجام دهید و ضبط صدا را به وضوح با عملکرد کاهش صدای دستگاه مجهز کنید.

سایر قابلیت ها :

مسدود کردن تماس های مزاحم  (بلوک شماره مشخص / محدوده اعداد / بدون شماره)

صفحه نمایش ال سی دی نورانی با سایز 1.6 اینچ

50 نام و شماره تلفن دفتر (شناسه تماس گیرنده)

بلندگو بر روی گوشی

حالت تک حالت لمسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *