تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TPA50

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TPA50

سیستم تلفن بیسیم SIP پاناسونیک یک کسب و کار کوچک را به شرکتی حرفه ای تبدیل می کند. ویژگی هایی مانند تماس تلفنی با کنفرانس، برنامه ریزی انعطاف پذیر با DID و پست صوتی فردی نوعی تمایز را فراهم می کند که کاربران تجاری کوچک باید در محیط کسب و کار چالش انگیز امروز رقابت کنند.

معرفی سیستم کسب و کار تلفن پاناسونیک ، راه کاهش هزینه های کسب و کار شما در حالی که سطح خدمات مشتریان خود را افزایش می دهد.

این سیستم تلفنی قابل اعتماد، مقرون به صرفه و انعطاف پذیر IP خدمات تلفن همراه برای کسب و کار شما، بدون قرارداد سالانه.البته کارکرد این سیستم نیاز به اتصال به اینترنت دارد. پشتیبانی از 6 گوشی بی سیم دیگر هم برای این سیستم تعبیه شده است.

احتمالا، شما اخیرا “تکنولوژی ابر” را شنیده اید. اگر با این مفهوم آشنا نباشید، “ابر” (به عنوان “میزبان VOIP”) به عملکرد سیستم اشاره می کند که در شبکه ارائه دهنده خدمات به جای کسب و کار شما میزبانی می شود. این مدل می تواند به یک شرکت کوچک تمام مزایای یک سیستم تلفن تجاری کسب و کار بسیار سفارشی را بدون سرمایه گذاری قابل توجهی بدهد. علاوه بر این، با استفاده از فناوری ابر، خدمات شما حتی در صورت فاجعه محافظت می شود.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TPA50
فایل پشتیبانی اطلاعات

تمام اطلاعات مهم شما پشتیبان گیری شده و ذخیره شده در ابر پاناسونیک است. با استانداردهای امنیتی بالا، اطلاعات شما امن و محافظت می شود.

مقیاس پذیری

مهم نیست اندازه کسب و کار شما در حال حاضر چه میزان است ، سیستم ابر پاناسونیک سرمایه گذاری هوشمند است که نیازهای فعلی شما را برآورده و رشد می کند پا به پای شرکت شما در آینده رشد می کند. شما می توانید با توجه به نیازهای خود هر زمان که می خواهید افزایش یا کاهش دهید.

پشتیبانی از 8 ریجستر SIP

تکنولوژی DECT 6.0

صوت گسترده باند

انتقال یک دکمه

تلفن بی سیم اضافی تا 6 در هر KX-TGP550 / 500

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *