تلفن رومیزی

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS880

تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS880

تلفن های پاناسونیک سال ها است که طرفداران خاص خود را دارد .طراحی جهانی ، تکنولوژی منحصر به فرد ،سازگاری با محیط زیست از جمله قابلیت های تلفن های رومیزی پاناسونیک می باشد.

پشتیبانی قوی برای تمام انواع کسب و کار سیستم تلفنی تلفیقی شامل عملکرد و طراحی برای رفع طیف گسترده ای از شرایط کسب و کار است. تمام وظایف مورد نیاز براساس مشخصات خاص کسب و کار طراحی شده و عملیات بسیار آسان انجام می شود.

کسب و کار جدید ITS

KX-TS880 به منظور پشتیبانی قابل اعتماد از فعالیت های روزمره کسب و کار، طیف گسترده ای از توابع ضروری، یک گوشی راحت، 3 خط LCD، Caller ID و 2-Step Tilt Angle را فراهم می کند.

10 کلید شماره گیری سریع یک تماس

10 عدد شماره گیری سریع یک لمسی مناسب برای ذخیره سازی شماره های اضطراری یا شماره گیری شماره های پر کاربرد استفاده می شوند. شما همچنین می توانید 20 شماره تلفن را برای شماره گیری سریع دو لمسی ذخیره و بازیابی کنید. در مجموع 30 شماره گیری سریع شماره شما را به جستجو و زمان خواندن ذخیره خواهد کرد.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TS880
شناسه تماس گیرنده و بلندگو تلفن

KX-TS880 برای خدمات Caller ID مناسب است. 3-خط LCD نمایش اطلاعات تماس گیرنده. قبل از پاسخ دادن می توانید بدانید چه کسی تماس می گیرد.

زاویه شیب 2 مرحله ای، زمانی که تلفن روی یک میز قرار می گیرد،به آسانی می توانید آن را تنظیم کنید. مهندسی دقیق و طراحی اطمینان از استفاده آسان .

نیازی به نگرانی نیست اگر شما نمی توانید مکان مناسب برای قرار دادن KX-TS880 خود را پیدا کنید. شما می توانید آن را به طور مستقیم بر روی دیوار برای استفاده کاربردی نصب کنید

تنظیم زمان برنامه ریزی فلش

بند بلند گوشی (39 سانتیمتر)

شماره گیری قفل (4 رقم پین)

خودکار شماره گیری مجدد

هولد الکترونیکی

نشانگر زنگ (LED)

بی صدا

ساعت

بلندگو

جک هدست

سازگاری با سیستم مزاحم یاب

50 حافظه نام و شماره تلفن

20 حافظه شماره های گرفته شده

نشانگر نورانی تماس

رنگ سفید / مشکی

ساخت مالزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *