دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل BB-HCM331A

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل BB-HCM331A

این مدل دوربین های مداربسته را می توان از یک مرورگر وب استاندارد، صفحه نمایش ویدئویی یا حتی یک تلفن همراه یا PDA سازگار مشاهده و کنترل کرد. آنها را در خانه، دفتر و یا هر جای دیگری قرار دهید که دوست دارید روی آن ها کنترل داشته باشید، بدون نیاز به کامپیوتر در محل!

نصب و راه اندازی این دوربین بسیار آسان است و نیاز به هیچ نرم افزاری اضافی برای کامپیوتر شما ندارد. هر دوربین همچنین دارای یک آی پی است که می تواند دوربین را به صورت خودکار ردیابی کند. شما فقط نیاز به یک مرورگر وب معمولی دارید تا آنها را بر روی رایانه خود مشاهده کنید، همانطور که تمام نرم افزارهای مورد نیاز دیگر، از جمله نرم افزار کنترل (TCP / UDP) و نرم افزار ایمیل (SMTP)، در داخل دوربین قرار دارد.

می توان در خارج از منزل استفاده کرد

این مدل برای تصویر برداری در فضای باز طراحی شده است و هر دو استانداردهای فضای باز IPX4 و UL6500 را برآورده می کند. آنها به پایین -4F و تا 122F عمل می کنند و برای عملیات آب و هوای مرطوب مقاوم هستند.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل BB-HCM331A

ارتباط دو طرفه صدا

استفاده از میکروفون داخلی و یک بلندگوی مجهز به طور جداگانه تعبیه شده، امکان برقراری ارتباط صوتی دو طرفه (سیستم فرستنده) را بین دوربین شبکه و رایانه ای که برای نظارت بر تصویر دوربین مورد استفاده قرار می گیرد، فراهم می کند. علاوه بر نظارت معمول بر روی تصاویر و صدا، پیام های صوتی را می توان از طریق کامپیوتر به دوربین شبکه انتقال داد. انتقال و دریافت صدا به راحتی از رایانه ای که برای نظارت تصویر استفاده می شود را می توان تغییر داد.

سنسور CCD برای نمایش پیشرفته تصویر

این دوربین دارای CCD برای نمایش تصویر است. سرعت تصویر (حداکثر) تا 30 تصویر در هر ثانیه برای نمایش های نرمتر از تصاویر متحرک به 30 تصویر در ثانیه افزایش یافته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *