ویدئو پرژکتور

ویدئوپروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB90NTEA

ویدئوپروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB90NTEA

روشن، آسان برای استفاده، و پروژکتور قابل حمل مقاوم در برابر گرد و غبار

سری LB90 پاناسونیک برای افرادی که می خواهند یک پروژکتور با کارایی اساسی عالی و سهولت استفاده در هر دو حالت قابل حمل و سقفی طراحی شده است. این سری همه کاره تضمین عملکرد جامد با ساختار مقاوم در برابر گرد و غبار، که به حداقل رساندن هر گونه تخریب تصویر مربوط به گرد و غبار، و مصرف برق کم در حالت آماده به کار 0.9W برای کاهش اثرات زیست محیطی است.

ساختار مقاوم در برابر گرد و غبار باعث کاهش ضخامت تصویر می شود

پس از اینکه یک ویدئوپروژکتور برای مدت زمانی مورد استفاده قرار گرفت، ذرات گرد و غبار وارد شده به داخل لنز بر اجزای نوری و عملکرد تاثیر گذاشته و آن را کاهش می دهد. سری LB90 از ساختار مقاومی تشکیل شده و از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند. این بسته دارای کنترل های حسگر لمسی است که فاصله بین دکمه های معمولی و پوشش لنز را از بین می برد.

طراحی این مدل همچنین دارای پوششی است که در هنگام استفاده از زاویه / زاویه فوکوس محافظت می کند. این ویژگی ها برای کمک به کاهش گرد و غبار وارد شده است. و همه آنها با کارآیی میکرو برش فیلتر کار می کنند که به طور موثری ذرات گرد و غبار را تضعیف می کنند تا موجب کاهش تخریب روشنایی شود.

ویدئوپروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB90NTEA

نمایش در نور روز، ارائه تصاویر روشن و واضح حتی در محیط های روشن

این ویژگی لبه های تیز با جدید “کنترل لبه تقویت کننده” و “کنترل منحنی گاما” به دست می آید.

جزئیات قابل توجهی ارائه شده است و روشنایی و کنتراست درک شده افزایش یافته است، به طوری که تصاویر به نظر می رسد پویا، زنده، 3 بعدی و آسان برای دیدن حتی در اتاق روشن است.Daylight View همچنین شامل یک حسگر نور محیطی ساخته شده است که به طور خودکار روشنایی اتاق را تشخیص می دهد و براساس آن عمل را تنظیم می کند.

امکانات:

  • جمع و جور و سبک وزن (حدود 2.96 کیلوگرم (6.5 پوند)) باعث می شود پروژکتور را از یک کلاس درس یا اتاق کنفرانس به سوی دیگر حرکت دهید.
  • با شروع سرعت، تصویر پس از فشار دادن دکمه برق، در حدود 3 ثانیه * 9 ظاهر می شود.
  • تنظیم خودکار موقعیت تصویر، نقطه و فلاش ساعت را هنگامی که سیگنال ورودی پروژکتور و سیگنال تغییر می کند، تصحیح می کند.
  • جستجو خودکار سیگنال به طور خودکار تشخیص می دهد که کدام منبع متصل است و شروع به تصویربرداری می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *