تلفن بی سیم

گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG8202

گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG8202

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG8202 یکی از بهترین مدل های بیسیم ساخت برند پاناسونیک است که از قابلیت های زیادی برخوردار نیست و تلفنی ساده محسوب می شود. تلفن های بیسیم معمولا برای موارد خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و زیاد برای مصارف اداری به کار نمی روند.

این تلفن 2 بیسیمه قابلیت اضافه کردن گوشی بیسیم تا سقف 6 گوشی بیسیم را دارد و شما می توانید با بی صدا کردن گوشی اتاق خود در زمان های دلخواه از سکوت و آرامش لذت ببرید در حالی که گوشی هایی که در اتاق های دیگر قرار دارند را می توانید روی رینگر تنظیم کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این تلفن نمایشگر رنگی آن است که در بین این دسته تلفن ها کمیاب است. این نمایشگر می تواند امکان مشاهده را در هر محیطی فراهم کند و شما می توانید به راحتی شماره ها را ببینید.

این تلفن دارای بلندگو برای حالت هندزفری یا بدون است که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین قابلیت اینترکام نیز برای این تلفن تعبیه شده که می توانید بین بیسیم ها تماس داخلی رایگان داشته باشید.

گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG8202

این تلفن 50 شماره اخیر کال لوگ را ثبت می کند که می توانید روی تلفن مشاهده کنید یا تماس مجدد برقرار کنید. برد این گوشی در فضای داخلی 60 متر و در فضای باز یا خارجی 300 متر است. 16 زنگ پلی فونیک هم برای آن در نظر گرفته شده. باتری این گوشی می تواند تا 12 ساعت مکالمه بدون وقفه و تا 150 ساعت حالت آماده به کار را پشتیبانی کند.

دارای حالت مزاحم یاب

داری 2 بی سیم با قابلیت اینترکام

حافظه 50 تایی کال لوگ

دارای قابلیت كنفرانس 3 نفره

قابلیت افزیش تا 6 گوشی بیسیم

حالت شب

بلند گوی دیجیتال

نمایشگر رنگی بری رویت آسان

دارای تکنولوژی دکت

دارای ظرفیت 200 تایی دفترچه تلفن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *