تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD532W

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD532W

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD532W یکی از جدیدترین تولیدات این شرکت است. این تلفن دارای دو گوشی است که برای خانه های بزرگ می تواند مناسب باشد. اگر شما هم خانه ی بزرگی دارید شاید این مشکل برایتان پیش آمده باشد که هنگام زنگ خوردن تلفن تا به آن برسید تماستان از دست رفته باشد. اگر دو یا چند گوشی در خانه داشته باشید می توانید آن ها را در جاهای مختلف بگذارید تا در هر اتاق گوشی داشته باشید و تماس از دست نرود. این قابلیت قابل ارتقا تا شش گوشی بیسیم برای راحتی مطلوب در سراسر خانه است.

بلاک مزاحمان

این تلفن قابلیت بلاک لیست دارد که می تواند شماره های مزاحم را مسدود کند و این قابلیت می تواند برای 150 شماره اعمال شود. بعد از عملیات بلاک اگر این شماره ها با شما تماس بگیرند بوق اشغال برای آن ها پخش خواهد شد.

کالر آی دی گویا

این سیستم به کمک فناوری تبدیل متن به گفتار می تواند شماره را به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی اعلام کند. این فناوری به شما کمک می کند در هر جای منزل هستید بتوانید بشنوید چه کسی با شما تماس گرفته است پس دیگر نیاز نیست نزدیک تلفن باشید و به ال سی دی نگاه کنید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD532W
شمارنده پیام

این تلفن بر روی خود یک ال ای دی با نور قرمز دارد که شامل دو رقم است و می تواند تعداد پیغام های منشی تلفنی را در یک نگاه به شما اعلام کند.

صفحه نمایش بزرگ

صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش LCD با صفحه نمایش بزرگ 1،6 اینچ با کنتراست بالا به وضوح عملکردهای تماس را در هر نور نشان می دهد.

شناسه های رینگر

آهنگ زنگ را از کتابخانه سیستم انتخاب کنید تا آهنگ های زنگ فردی را برای هر کاربر از پیش برنامه ریزی کنید. آهنگ های زنگ پیش برنامه ریزی شده شما هنگامی که مربوط به شماره تماس گیرنده Caller ID از تماس های دریافتی است، صدا می کنند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *