تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232B یکی از جدیدترین مدل های بیسیم ساخته شده توسط این شرکت است که دارای دو گوشی بیسیم می باشد و قابلیت افزایش گوشی بیسیم تا سقف 6 دستگاه را دارد.

این تلفن بیسیم از تکنولوژی DECT 6.0 بهره می برد که باعث کاهش تداخل با سایر لوازم بیسیم می شود و علاوه بر آن نسبت به مدل های قبلی افزایش برد نیز دارد. دکمه های این تلفن بزرگ است و می تواند برای استفاده سالمندان مناسب باشد تا خطا در شماره گیری به حداقل برسد.

سیستم کاهش نویز این گوشی می تواند سر و صدای اطراف تماس گیرنده را کاهش دهد و صدا را شفاف کند و همزمان سر و صدای اطراف ما را نیز برای تماس گیرنده کمتر کند. یک سیستم پشتیبان بک آپ باتری به شما امکان می دهد حتی در زمانی که برق قطع است تا مدت زمان معینی بتوانید تماس را ادامه دهید.

سیستم کالر آی دی گویا می تواند با فناوری تبدیل متن به گفتار شماره یا نام تماس گیرنده را اعلام کند تا در هر جای منزل که هستید بتوانید متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232B

به وسیله سیستم کال بلاک آن می توانید شماره های مزاحم خود را در بلاک لیست قرار دهید تا آن ها دیگر نتوانند با شما تماس بگیرند. به وسیله این قابلیت خوب می توانید تا سقف 250 شماره را در لیست قرار دهید تا وقتی آن ها با شما تماس می گیرند بوق اشغال برایشان پخش شود.

یک صفحه ال ای دی شمارنده پیام روی پایه این گوشی تعبیه شده که در صورت پاسخ ندادن شما به تلفن و ضبط پیام توسط منشی تلفنی تعداد پیغام ها را می تواند در یک نگاه نمایش دهد.

قابلیت ها :

دارای دو گوشی بیسیم

دارای فناوری DECT 6.0

سیستم کال بلاک

صفحه ال ای دی شمارنده پیام روی پایه

سیستم کالر آی دی گویا

قابلیت افزایش گوشی بیسیم تا سقف 6 دستگاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *