تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6592T

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6592T

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6592T دارای دو گوشی بیسیم و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری است.این تلفن دارای دو پایه است که یکی از آن ها فرعی بوده و فقط جهت شارژ استفاده می شود و دیگری اصلی است و چند دکمه روی پایه وجود دارد.

فناوری DECT 6.0 Plus برای این گوشی تعبیه شده که افزایش برد نسبت به مدل های قبلی تا 20% را پشتیبانی می کند و همچنین کمترین میزان تداخل با سایر دستگاه های بیسیم مثل مودم ها و موس های بیسیم را دارد.

صفحه نمایشگر این گوشی فوق العاده بزرگ است و می توانید المان های موجود روی صفحه مانند ساعت نشانگر شارژ و شماره ها را روی آن به وضوح ببینید. همچنین صفحه کلید آن نیز بزرگ است و اشتباه در شماره گیری را به حداقل می رساند و برای سالمندان بسیار مناسب است. نور پس زمینه صفحه کلید هم باعث می شود در محیط های تاریک نیز بتوان شماره گیری کرد.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6592T

منشی تلفنی این دستگاه در صورت پاسخ ندادن به تلفن روی پیغام گیر رفته و ظرفیت ضبط 40 دقیقه ای دارد. پیغام ها را می توانید هم از روی پایه و هم از روی بیسیم گوش دهید.

KX-TG6592T قابل ارتقا تا شش گوشی دیگر است که همه با همان پایه کنترل می شوند. پاناسونیک KX-TG6592T همچنین فن آوری هوشمند محیط زیست و صرفه جویی در انرژی پاناسونیک را به کار می گیرد که میزان مصرف برق آن را به میزان 77 درصد کاهش می دهد و به شما امکان می دهد از یک روش کارآمدتری برای حفظ ارتباط با جهان استفاده کنید.

قابلیت ها :

فناوری DECT 6.0 Plus

حالت ECO

قابل ارتقا تا 6 گوشی بیسیم

منشی تلفنی 40 دقیقه ای

جک هدست

قفل صفحه کلید

مکان یاب گوشی بیسیم

قابل اتصال به دیوار

قابل استفاده روی دستگاه سانترال

قابلیت ضبط مکالمه

قابلیت کنفرانس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *