دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588

دوربین مداربسته تحت شبکه PTZ  مدل WV-SC588  دوربین دامی است که تصاویر با کیفیت Full HD فراهم می کند و دارای ویژگی های فراوان است. 90 برابر زوم اپتیکال اضافی در حالت رزولوشن 640×360. دارای استاندارد مقاومت در گرد و غبار و حالت ردیابی خودکار

پوشش دام و طراحی مقاوم در برابر گرد و غبار

با توجه به ساختار دام دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588 می تواند مستقیما تصاویر را بگیرد و عکس های واضح تر را بدون نویز فراهم کند. علاوه بر این، WV-SC588 دارای یک طراحی مقاوم در برابر گرد و غبار است که چرخ دنده های خود را در داخل آن قرار می دهد.

زوم اپتیکال 30 برابر، زوم اپتیکال 90 برابر

لنز زوم اپتیکال 30 برابر تصویر با کیفیت بالا را نمایش می دهد. علاوه بر این، عملکرد زوم اپتیکال تا 60 برابر بیشتر و حداکثر 1080x در هنگام استفاده با زوم دیجیتال در دسترس است.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588

با استفاده از یک سنسور جدید MOS پیشرفته، تصاویر 1080p FULL HD را در جریان چند H.264 و JPEG فراهم می کند. با استفاده از تکنولوژی MEGA Super Dynamic برای ارائه محدوده دینامیک 128x، کیفیت تصویر روز / شب SC588 در تمامی شرایط ایده آل است.

ویژگی تشخیص چهره اختیاری اجازه می دهد تا دوربین را برای تنظیم فوکوس محصول برای گرفتن یک فرد در شات و همچنین استفاده از داده های XML برای تشخیص زنگ یک ضبط سازگار است.

VIQS (کیفیت تصویر متغیر در ناحیه مشخص شده) آخرین نوآوری در محدوده هوشمند HD است، به این ترتیب دوربین میتواند وضوح تصویر بالاتری تنها در مناطق مشخص تصویر ارائه دهد.

دوربین مورد نظر می تواند به عنوان یک موقعیت از پیش تعیین شده ثبت شود و دوربین تنها با کلیک کردن بر روی دکمه پیش فرض مربوطه به موقعیت پیش فرض ثبت شده حرکت می کند. تصاویر کوچک که 8 ایستگاه از پیش تعیین شده را نشان می دهند می توانند در یک پنجره دیگر نمایش داده شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *