تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGM420W

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGM420W

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGM420W دارای یک گوشی بیسیم و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد و طراحی بسیار مدرنی دارد.

این سیستم تمام عیار برای کم شنوایی خفیف تا متوسط، تماس های روزانه را با حجم تماس گیرنده تا 40dB و Talk Slow برای تشخیص هر کلمه روشن می کند.

KX-TGM420W به منظور درک صحبت تماس گیرندگانی که سریع صحبت می کنند و پیام های صوتی، با کنترل لمسی می تواند صحبت های آنان را آرام کند تا شما به وضوح تماس را بشنوید. این دکمه ها هم بر روی پایه و هم بر روی بیسیم تعبیه شده اند.

برای این گوشی یک ال سی دی با ابعاد بزرگ همراه نور پس زمینه سفید طراحی شده که به راحتی می توانید المان های روی بیسیم را مشاهده کنید. برای دکمه های شماره گیر آن نیز نور پس زمینه تعبیه شده تا بتوان به راحتی در محیط های تاریک هم شماره گیری کرد. می توانید حجم صدا را برای تقویت صدای تماس گیرنده تا 40 دسیبل افزایش دهید و صدای زنگ را تا 100 دسیبل تنظیم کنید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGM420W

سیستم کالر آی دی گویا این تلفن می تواند نام و اطلاعات تماس گیرنده را در تمام خانه اعلام کند تا بتوانید در هر جای خانه متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است. این کالر آی دی گویا دو زبان انگلیسی و اسپانیایی را پشتیبانی می کند.

دو باتری پشتیبان داخلی ساخته شده در واحد پایه هنگامی که برق قطع شود، شما را متصل می کند. هنگامی که به طور کامل شارژ می شود، باتری ها قدرت را تا 3 ساعت استفاده مداوم و حداکثر 4 ساعت در حالت آماده به کار فراهم می کند.

قابلیت ها :

بلندگو

اینترکام

DECT 6.0 Plus برای محدوده سیگنال مطلوب

کاهش نویز برای تماس های واضح از مکان های پر سر و صدا

کالر آی دی گویا دو زبانه

پشتیبانی قطعی برق

دفترچه تلفن با 100 عدد حافظه

بلوک تماس تا شماره 250

9 دکمه شماره گیری سریع

تا 17 دقیقه پیام های صوتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *