تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4742B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4742B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4742B یکی از بهترین و جدیدترین مدل های این برند است که دارای دو گوشی بیسیم است و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد.

تلفن های چند بیسیم اکثرا برای منازل بزرگ و یا دفاتر کوچک استقاده می شود. با استفاده از قابلیت اینترکام می توانید بین بیسیم ها تماس داخلی رایگان داشته باشید.

این تلفن از تکنولوژی DECT 6.0 Plus بهره می برد که باعث افزایش برد نسبت به مدل های قبلی می شود و از استراق سمع جلوگیری می کند. همچنین با سایر دستگاه های بیسیم تداخل نخواهد داشت.

اگر تعداد بیسیم ها برایتان کافی نیست می توانید تعداد بیسیم ها را تا سقف 6 دستگاه افزایش دهید. این تلفن دارای دکمه های شماره گیر بر روی پایه می باشد که می توانید از طریق پایه شماره گیری کنید و با بلندگوی روی پایه صحبت کنید. پس در مواقع قطعی برق می توانید از پایه این تلفن برای مکالمه و شماره گیری استفاده کنید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4742B

یک چراغ بزرگ LED در بالای گوشی به شما امکان می دهد تا زمانی که کسی تماس می گیرد، هنگامی که شما نمی توانید صدای زنگ را بشنوید چراغ ال ای دی را ببینید و متوجه زنگ خوردن تلفن شوید، و یک صفحه نمایش ال سی دی فوق العاده ای که به راحتی قابل خواندن است، به شما امکان می دهد که شماره تماس گیرنده را در یک نگاه ببینید. دکمه های بزرگتر موجب می شود تا شماره تلفن را به راحتی و بدون خطا بگیرید. حجم صدای گوشی تقویت می شود و شما هر کلمه را حتی اگر سر و صدای پس زمینه وجود داشته باشد می شنوید.

حالت سکوت در این تلفن می تواند برای ساعت های استراحت شما تنظیم شود تا در زمان خواب گوشی به حالت سایلنت در آید و آرامش در خانه برقرار باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *