تلفن بی سیم

گوشی بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1100

گوشی بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1100

مدل های تلفن بیسیم این روز ها در بازار بسیار متنوع و تا حدودی گیج کننده است. انتخاب از بین آن ها شاید کاری سخت به نظر برسد اما با شناخت نیاز خود حتما می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید. شاید به نظر برسد دوران تلفن های ساده و بدون قابلیت های زیاد به سر رسیده است. اما هنوز هم هستند افرادی که از قابلیت های پیچیده خوششان نمی آید و فقط تلفنی با کارایی راحت برای تماس های روز مره نیاز دارند.

گوشی بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1100 یکی از مدل های ساده برند پاناسونیک است که دارای یک گوشی بیسیم و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری است. از نظر ویژگی های فیزیکی این تلفن قابلیت اتصال به دیوار را دارد و بر روی پایه آن دکمه ای دیده نمی شود و به عبارت دیگر پایه جهت شارژ مورد استفاده قرار می گیرد. وزن این تلفن 780 گرم است.

نمایشگر این گوشی دارای نور پس زمینه تک رنگ است.این ال سی دی تک لاین و 14 کاراکتری است. قابلیت Caller ID به شما اجازه می دهد تا قبل از پاسخ دادن به تماس های دریافتی شماره را مشاهده کنید، در حالی که با قابلیت Call Recall می توانید به 50 شماره تلفن که آخرین تماس ها را با شما داشته اند دسترسی پیدا کنید.( تعداد حداکثر 50 تماس ورودی برای دسترسی سریع ذخیره می شود)

گوشی بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1100

عمر باتری طولانی تا حداکثر 10 ساعت استفاده مداوم با یک بار شارژ، حداکثر 120 ساعت در حالت آماده به کار، حتی زمانی که گوشی به واحد پایه متصل نیست.

قابلیت ها:

شماره گیری تک لمسی تا 9 شماره

شماره گیری مجدد تا 10 شماره

نمایش زمان / تاریخ

ایجاد محدودیت تماس

قفل صفحه کلید

پاسخ با هر کلید

کلید های بزرگ برای شماره گیری راحت

10 ساعت شارژ در حالت مکالمه

120 ساعت شارژ در حالت آماده به کار

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *