تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232 دارای دو گوشی بیسیم است. این گوشی قابلیت پشتبانی از یک خط تلفن شهری را دارد. سیستم کالر آی دی گویا برای این تلفن تعبیه شده. این تکنولوژی می تواند متن را به گفتار تبدیل کند به این ترتیب اطلاعات تماس گیرنده مانند نام یا شماره در تمام خانه اعلام می شود و شما بدون اینکه نیاز باشد از روی ال سی دی ببینید می توانید متوجه شوید چه کسی تماس گرفته است.

سیستم کال بلاک این تلفن می تواند تا 250 شماره را به لیست سیاه اضافه کند. بعد از اضافه شدن شماره ها در صورت تماس آن ها با شما بوق اشغال خواهند شنید.

ویژگی کاهش نویز باعث می شود اگر در محیطی پر سر و صدا هستید نویز های محیط را کاهش دهد و صدایی واضح و شفاف را برای تماسی بی نظیر ارائه دهد. شما قادر هستید با وصل کردن وسایل کوچکی که اکثرا آنها را گم می کنید مثل کلیدهای منزل و ریموت ماشین ،به دستگاه کلید یاب پاناسونیک، تنها با فشردن یک کلید آنها را به راحتی بیابید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE232

این تلفن از تکنولوژی DECT 6.0 Plus بهره می برد که باعث می شود حداکثر وضوح صدا در حین تماس برقرار شود و همچنین حداقل میزان تداخل را با سایر بیسیم ها داشته باشد. این تکنولوژی بهبود یافته تکنولوژی قبلی یعنی DECT 6.0 است.

وجود کلید های شماره گیر بزرگ بر روی گوشی میتواند شماره گیری بدون خطا را فراهم کند همچنین وجود ال سی دی بزرگ می تواند خوانایی شماره را برای آن ها راحت تر کند.

کلید اکو بر روی گوشی بیسیم تعبیه شده که تنها با فشردن یک کلید حالت ECO فعال شده و مصرف انرژی نسبت به حالت نرمال ۹۰% کاهش می یابد. همچنین با محیط زیست نیز سازگار است و اشعه کمتری تولید می کند.

حالت Eco هوشمند

قابلیت افزایش گوشی‌های بی‌سیم تا ۶ عدد

حالت Silent

داراي نويز گير

داراي ID Caller گويا

قابل استفاده در حالت قطع برق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *