دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588

دوربین مداربسته پاناسونیک تحت شبکه WV-SC588 PTZ دام تصاویر با کیفیت Full HD فراهم می کند و دارای ویژگی های فراوان است. 90 برابر زوم اپتیکال اضافی در حالت رزولوشن 640×360. مقوم در برابر مه و طوفان شن و مزایای ردیابی خودکار همیشه یک تصویر کامل را تضمین می کند.

SC588 با استفاده از یک سنسور جدید MOS پیشرفته، تصاویر 1080p FULL HD را در جریان H.264 و JPEG فراهم می کند. با استفاده از تکنولوژی MEGA Super Dynamic برای ارائه محدوده دینامیک 128x، کیفیت تصویر روز / شب SC588 در تمامی شرایط ایده آل است.

SC588 با ویژگی های پیشرفته، دوربین هوشمند محسوب می شود. ویژگی تشخیص چهره اختیاری اجازه می دهد تا دوربین را برای تنظیم فوکوس محصول برای گرفتن یک فرد در شات و همچنین استفاده از داده های XML برای تشخیص زنگ پس از تشخیص با استفاده از یک ضبط سازگار است. VIQS (کیفیت تصویر متغیر در ناحیه مشخص شده) آخرین نوآوری در محدوده هوشمند HD است، به این ترتیب دوربین به وضوح بالاتر تنها در مناطق مشخص تصویر می پردازد.  WV-SC588 آخرین پیشرفت های هوشمند هوشمند HD را تضمین می کند که مناسب همه نیازهای داخلی است.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC588

لنز زوم اپتیکال 30 برابر زوم اپتیکال با کیفیت تصویر بالا را نمایش می دهد. علاوه بر این، عملکرد زوم اپتیکال اپتیکال تا 60 برابر زوم اپتیکال و حداکثر 1080x در هنگام استفاده با زوم دیجیتال در دسترس است.

سرعت چرخش به طور قابل ملاحظه ای بین 0.065 درجه / ثانیه و 120 درجه / ثانیه در حالت دستی کنترل می شود. عملکرد پان خودکار اجازه می دهد تا با دوربین (جهت لنز) با چرخش به صورت افقی در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد. تکنولوژی Face Super Dynamic تصویر چهره روشن را تضمین می کند.

VMD (تشخیص حرکت تصویری) با 4 میدان تشخیص قابل برنامه ریزی، 15 مرحله حساسیت و 10 مرحله اندازه تشخیص است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *