تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3612

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3612

تلفن های بیسیم پاناسونیک یکی از با کیفیت ترین و شناخته شده ترین دستگاه ها در بازار محصولات مخابراتی هستند. تلفن های بیسیم چند سالی است که بسیار فراگیر شده و اکثر افراد برای استفاده های خانگی از گوشی بیسیم استفاده می کنند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3612 دارای دو گوشی بیسیم و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری است که با قابلیت های خوبی که دارد مناسب برای استفاده خانگی و روزانه است.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قابلیت های پیچیده تلفن شما را گیج می کند و احتیاجی به آن ها ندارید و به دنبال خرید یک تلفن ساده ولی با کیفیت هستید پیشنهاد ما به شما همین مدل است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3612

این تلفن در دو رنگ سفید و مشکی طراحی شده و قابلیت اینترکام یا تماس داخلی رایگان بین دو گوشی سیار برقرار است.اگر تعداد بیسیم های این تلفن برایتان کافی نیست این تلفن می تواند تا سقف 4 گوشی بیسیم ارتقا یابد. ال سی دی این گوشی ۳ خط ۱۶ کاراکتری است که تک رنگ است و دکمه های آن دارای نور پس زمینه سفید است.

با بی صدا کردن گوشی اتاق خود در زمان های دلخواه از سکوت و آرامش لذت ببرید در حالی که گوشی هایی که در اتاق های دیگر قرار دارند را می توانید روی رینگ تنظیم کنید. دفترچه تلفن این تلفن می تواند تا سقف ۵۰ نام و شماره را در خود ذخیره کند و همچنین قابلیت به اشتراک گذاری مخاطبین در بین بیسیم ها در این تلفن امکان پذیر است.

در مورد باتری، باتری هیدرید نیکل متال هیدرید سازگار با محیط زیست است و در حالت آماده به کار به مدت ۱۵۰ ساعت و در مدت مکالمه بدون وقفه تا ۱۲ ساعت را می تواند پشتیبانی کند و شارژ کامل نیز ۷ ساعت به طول می انجامد. امکان تنظیم زنگ های مختلف برای شناسایی تماس گیرنده نیز وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *