تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6843B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6843B

امروزه تلفن های بیسیم انواع مختلفی دارند و شاید انتخاب از بین آن ها شما را گیج کند. مهمترین عامل در انتخاب بیسیم نوع نیاز شما است. اگر منزل بزرگی دارید و می خواهید به راحتی تماس ها را پاسخگو باشید پیشنهاد ما به شما انتخاب تلفن های بیسیم چند گوشی پاناسونیک است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6843B یکی از مدل های با کیفیت برند پاناسونیک است که دارای سه گوشی بیسیم است. با استفاده از یک باتری Ni-MH، که سه برابر قدرتمندتر از یک باتری معمولی است، قدرت این دستگاه تلفن تامین می شود.

با یک دکمه اینترکام اختصاصی می توانید از یک گوشی به گوشی دیگر نیز متصل شوید و از آن استفاده کنید. فشار دادن یک دکمه اختصاصی دیگر به شما اجازه می دهد تا هر گوشی را به عنوان یک بلندگو استفاده کنید.

طراحی شده با DECT 6.0 Plus، سیستم KX-TG6843B یک دامنه سیگنال بلند تر و قابل اطمینان برای تماس های روشن از هر کجا در خانه تضمین می کند. با یک دکمه اینترکام اختصاصی می توانید از یک گوشی به گوشی دیگر نیز متصل شوید و از آن استفاده کنید. این سیستم سازگار باT-Coil Hearing Aid (TIA-1083 Compliant) است.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6843B

حالت هوشمند محیطی هوشمندانه مصرف انرژی گوشی را به طور خودکار کاهش می دهد. اگر در هنگام مکالمه نزدیک واحد پایه قرار بگیرید حالت ECO می تواند تا ۹۰% مصرف برق را کاهش دهد و همچنین با تولید سیگنال های کمتر سازگار با محیط زیست است.

قابلیت ها :

سيستم منشي تلفني تمام ديجيتال

امکان تماس اتوماتيک

امکان مسدود کردن تماس هاي ورودي تا 250 شماره

نويز گير پيشرفته سه مرحله اي

مزاحم ياب (Caller ID)

شماره گير نوراني روي گوشي بیسیم

شماره گيري آسان با کليدهاي روي پايه

برقراري کنفرانس 3 نفره

100 حافظه نام و شماره تلفن

تنظيم زنگ هاي مختلف براي شناسايي تماس گيرنده

داراي صفحه نمايش 2.5 اينچي روي بيس

امکان مکالمه در هنگام نبود برق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *