تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC363B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC363B

اگر منزل بزرگی دارید و به دنبال خرید تلفن هستید حتما به این مشکل برخورده اید که اگر در مکانی از منزل باشید که از تلفن دور است تا خود را به تلفن برسانید ممکن است تماس را از دست بدهید. برای رفع این مشکل بهتر است تلفن های بیسیم چند گوشی را انتخاب کنید. می توانید هر تلفن بیسیم را در اتاقی قرار دهید تا دسترسی به آن در هر نقطه از خانه آسان باشد.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC363B دارای سه گوشی بیسیم است. این تلفن قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را دارد. این تلفن می تواند تا 6 گوشی بیسیم ارتقا یابد.

بهره گیری از تکنولوژی DECT 6.0 باعث کاهش نویز در تلفن می شود زیرا باند فرکانسی 1.9 گیگاهرتز فقط برای تلفن های بیسیم تعبیه شده و با سایر دستگاه های بیسیم تداخل نخواهد داشت. همچنین امنیت تماس در این تکنولوژی تامین شده است. این باند فرکانسی همچنین افزایش برد نسبت به مدل های قبلی را تضمین می کند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGC363B

One Touch Eco Mode به شما یک روش ساده و موثر برای حفظ شارژ باتری می دهد. با فشار دادن دکمه ECO، خروجی سیگنال بسیار کاهش می یابد و به شما کمک می کند انرژی را در باتری تلفن بیسیم صرفه جویی کنید.

به وسیله سیستم کال بلاک آن می توانید شماره های مزاحم خود را در بلاک لیست قرار دهید تا آن ها دیگر نتوانند با شما تماس بگیرند. به وسیله این قابلیت خوب می توانید تا سقف 250 شماره را در لیست قرار دهید تا وقتی آن ها با شما تماس می گیرند بوق اشغال برایشان پخش شود.

دفترچه تلفن این گوشی می تواند ۵۰ نام و شماره را در خود ذخیره کند. به این ترتیب می توانید شماره های پر کاربرد خود را در آن ذخیره کنید تا به راحتی و فقط با جستجو در لیست مخاطبین با آن ها تماس بگیرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *