ویدئو پرژکتور

ویدئوپروژکتور پاناسونیک مدل PT-CW330

ویدئوپروژکتور پاناسونیک مدل PT-CW330

این پروژکتور برد فوق العاده کوتاه با وضوح بالا 3،100 لومنز دارد که به شما امکان می دهد تصاویر را روی یک صفحه نمایش بزرگ 80 اینچ با فاصله کوتاهی از 0.60 متر نمایش دهید، این سری جدید با عملکرد تعاملی مجهز شده اند. این پروژکتور ها به ویژه در مدارس و کسب و کارها که نیاز به نمایش سه بعدی دارند مناسب هستند.

تابع تعاملی باعث می شود کلاس ها و سخنرانی های شما موثر باشد و امکان اشتراک بهتر اطلاعات را فراهم می کند. نمایش قدرتمند 3D صفحه نمایش بزرگ در یک فضای محدود باعث تاثیر قابل توجهی بر وقایع و نمایشگاه های شما می شود.

این ویدئو پروژکتور با برد فوق العاده کوتاه می تواند بر روی دیوار نصب شده با به طور اختیاری روی دیوار نصب شود و نیازی به نگرانی در مورد سایه ارائه دهنده روی صفحه نمایش و درخشندگی نور پروجکشن نیست. کالیبراسیون خودکار به کاهش زمان تنظیم کمک می کند. کالیبراسیون دستی نیز با دست زدن به چهار نقطه با Interactive Pen / Pointer در دسترس است.

ویدئوپروژکتور پاناسونیک مدل PT-CW330

6 حالت قلم دوگانه (حالت نیمه صفحه / حالت تمام صفحه) را انتخاب کنید. دو نفر می توانند همزمان بنویسند، کلاس ها و سخنرانی های شما را کارآمد تر کنند. صفحه رسم به دو قسمت تقسیم شده است. به طور جداگانه رنگ و عرض خط را برای هر صفحه انتخاب کنید

ترمینال ورودی HDMI 3D را پشتیبانی می کند. یک پلیر Blu-ray 3D را به پروژکتور وصل کنید تا تصاویر 3D Blu-ray را طراحی کنید. همانطور که سیگنال های هماهنگ بین فریم ها (تصاویر) برای چشم چپ و راست قرار می گیرند، شما می توانید یک سیستم 3D بدون نیاز به امیتر اختیاری ایجاد کنید.

رابط های گسترده، از جمله دو مجموعه از پایانه های ورودی کامپیوتر (RGB)، یک مجموعه از پایانه های خروجی کامپیوتر (RGB) و ترمینال ورودی HDMI، اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از تنظیمات سیستم را در اختیار داشته باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *