تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE210B

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE210B

قابلیت کاهش نویز پیشرفته موجود در مدل های 2014 سر و صدای پس زمینه محیط اطراف تماس گیرنده را کاهش می دهد و همزمان صدای شما را هم برای شنیدن تماس گیرنده راحت تر می کند. پس به راحتی حتی در یک محیط پر سر و صدا مثل کنسرت هم به راحتی تماس برقرار کنید.

با استفاده از هر یک از گوشی تلفن بیسیم خود، می توانید زنگ هشدار کلید Key Detector را فعال کنید و کلید های گمشده خود را سریع انجام دهید. محدوده قدرتمند کلیدی Detector ابعاد وسیعی را پیدا می کند تا 200 متر فاصله را پشتیبانی می کند. بنابراین شما می توانید هر چیزی که که معمولا گم می کنید به این سیستم وصل کنید و به راحتی پیدا کنید، در طبقه بالا یا در ماشین یا در حیاط. شما می توانید تا چهار شناسه کلید ثبت نام کنید و هر یک از نام های متمایز را مانند کلید های دیو، کلید های شارون و غیره ثبت کنید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGE210B

یک سیستم پشتیبان قوی باتری زمانی که برق خاموش می شود، شما را متصل می کند. یک گوشی بیسیم شارژ را در واحد پایه نگه دارید و همچنان می توانید تماس ها و تلفن های دیگر را با گوشی های بی سیم دیگر برقرار کنید. نسخه پیشرفته DECT 6.0 که در آن کیفیت و محدوده انتقال با افزایش فرکانس اصلاح خطا تا 80x بهبود می یابد.

حالت هوشمند ECO در هنگام استفاده از گوشی نزدیک به واحد پایه به طور خودکار مصرف انرژی را کاهش می دهد. نه تنها زمان مکالمه در دسترس را گسترش می دهد، بلکه برای محیط زیست نیز مناسب است. هنگامی که یک تماس از طریق سلول مرتبط شده یا گوشی هوشمند شما (Link2Cell) وارد می شود، گوشی با استفاده از عملکرد متن به گفتار، نام یا شماره تلفن فرستنده را اعلام می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *