دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-X6511N

دوربین مداربسته پاناسونیک WV-X6511N

دوربین مداربسته پاناسونیک WV-X6511N تصاویری با کیفیت بالا را به صورت خودکار در حوزه های نظارت بسیار پیچیده و سریع تغییر می دهد. زوم هوشمند ویژگی برجسته ای برای افزایش دید در شرایط تاری است.

قابلیت خودکار و هوشمند (IA) دینامیک مانیتور صحنه و حرکت به تنظیمات کلیدی دوربین به طور خودکار اجازه می دهد در زمان واقعی اعوجاجی مانند تاری حاصل از اجسام در حال حرکت را کاهش دهد. با اتخاذ تکنولوژی هوشمند Coding H.265 ، توانایی پهنای باند تا 95٪ بیش از H.264 را برای ضبط طولانی تر و ذخیره سازی کمتر کاهش می دهد. ClearSight Coating پوشش ویژه ای است که به سطح پوشش شفاف اعمال شده است که باعث می شود که قطره های آب برای انطباق با پوشش دام بسیار موثر باشد. جالب است بدانید که در این دوربین مداربسته، با استفاده از قابلیت VIQS، می‌توان هشت منطقه را برای حفظ تصاویری با کیفیت بهتر تعیین کرد.

دوربین مداربسته پاناسونیک WV-X6511N

– چشم انداز از راه دور با لنز 40X با وضوح بالا و تثبیت زوم هوشمند برای نگهدارنده های قطب در جاده ها

– تصویر شارپ و واضح و روشن از وسایل نقلیه در حال حرکت سریع با پوشش هوشمند ClearSight

– عملکرد کم نور در رنگ واقعی با سر و صدای کم برای برنامه های کاربردی در زمان شب

– فوق العاده پویا 144dB برای وضعیت دارای نور پس زمینه توسط چراغ های جلو و سایه در خیابان در شب

– دوام محیط زیست: IP66، IK10، عمر طولانی پان / شیب چرخ دنده، دمای عملیاتی گسترده تا 60 درجه سانتیگراد (140 درجه فارنهایت) و رطوبت گیر الکتریکی

– ضبط طولانی تر، ذخیره سازی کمتر در مقایسه با تکنیک های فشرده سازی مبتنی بر H.264

– خودآموز جدیدROI  رمزگذاری (خودکار VIQS) به طور پویا مکان های حرکتی را شناسایی می کند تا خودرو و انسان را در کیفیت تصویر خوب نگه دارد در حالی که کاهش پهنای باند خود را حفظ میکند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *