تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF372

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF372

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF372 یکی از تلفن های با کیفیت پاناسونیک است که دارای دو گوشی بیسیم و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری است.

Link2Cell یک سیستم تلفن خانگی است که با تلفن همراه شما از طریق بلوتوث همگام سازی می شود، بنابراین می توانید با استفاده از هر یک از گوشی های بی سیم در خانه خود، تماس تلفنی برقرار یا دریافت کنید. با پاناسونیک Link2Cell، شما به سادگی می توانید تلفن همراه خود را در شارژر قرار دهید و یا آن را ترک کنید یا روی میز آن را جا بگذارید و خیالتان راحت باشد تماس هایتان را از دست نمی دهید.

با فشار دادن یک دکمه ساده بر روی واحد پایه، می توانید بلافاصله به دو گوشی هوشمند متصل شوید تا تماس های سلولی برقرار کنید که به طور خودکار از طریق تا 6 سیستم گوشی هدایت می شود و با قدرت گسترده و سیگنال پیشرفته کلاس 1 بلوتوث (350 فوت محدوده) تماس می تواند از هر دو خط تلفن همراه به طور همزمان، هر جا و در اطراف خانه تماس دریافت کند.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGF372

با استفاده از تکنولوژی پیشرفته نوشتاری به گفتار، اطلاعات و شناسه تماس گیرنده ، به طور واضح اطلاعات مربوط به تماس گیرنده و فرستنده متن را در واحد پایه و گوشی های Link2Cell در سراسر خانه یا دفتر اعلام می کند. عملکرد کاهش نویز باعث کاهش سر و صدای پس زمینه می شود، به شما اجازه می دهد با یک اتصال روشن صحبت کنید.

یک سیستم پشتیبان قوی باطری هنگامی که برق از بین می رود، شما را متصل می کند. هنگامی که یک گوشی شارژ را در واحد پایه نگه می دارید، از برق باتری برای برقراری تماس و دریافت تماس با دیگر گوشی های بی سیم در خانه (دو باتری Ni-MH قابل شارژ AA)  بهره می برید که شامل 7 ساعت پشتیبانی مکالمه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *