دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SFR310

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SFR310

دوربین مداربسته پاناسونیک سفید مدل WV-SFR310 با کیفیت 720p مقاوم در برابر خرابکاری است. این دوربینIP دام از پاناسونیک دارای یک سنسور MOS 1/3 “اسکن پیشرفته و 2.8 تا 10mm و لنز چند کانونی آن است. حداقل روشنایی 0.008 لوکس (B & W) و می تواند تصاویر شفاف را در شرایط نور کم نیز به طور مطلوب ضبط کند.

این دوربین چند codec (H.264 و MJPEG) پشتیبانی می کند و تا 4 پروفایل فیلم جریان همزمان را نیز ساپورت خواهد کرد. منابع آلارم دوربین عبارتند از 3 ورودی ترمینال، و همچنین دستورات زنگ VMD و پاناسونیک که می تواند اقداماتی مانند ضبط حافظه SDXC / SDHC / SD، انتقال تصویر FTP و اطلاع رسانی ایمیل را انجام دهد. دوربین مقاوم در برابر خرابکاری IK10 با یک محفظه آلومینیومی و پوشش گنبد رزین پلی کربنات روشن است. سنسور تقریبی 1/3 نوع MOS مطمئنا تصاویر شما را با وضوح بالا در 1280 در 720 افزایش می دهد. برای نظارت همزمان موقت و ضبط با وضوح بالا، این دوربین استثنایی با توانایی تولید چندین (حداکثر 4) جریان H.264 است.

با ویژگی های حساسیت عالی آن، فیلم های رنگی قابل استفاده را حتی در نور کم از 0.01 لوکس ارائه می دهد. فن آوری VIQS (کیفیت تصویر متغیر در منطقه مشخص شده) اجازه می دهد تا هشت ناحیه اختصاص داده شده برای حفظ کیفیت تصویر بالا، در حالی که منطقه مستثنی دارای کیفیت تصویر پایین است که باعث می شود نرخ بیت کم و اندازه فایل ها کوچکتر شود.

عملکرد برش دوربین مداربسته را قادر می سازد که کل تصویر و همچنین بخشی از تصویر را به طور همزمان فراهم کند. VMD (تشخیص حرکت تصویری) با 4 میدان تشخیص قابل برنامه ریزی، سطح حساسیت 15 مرحله و میزان تشخیص 10 مرحله ای است.

    720p HD images at up to 60 fps

    1/3” high-sensitivity MOS sensor that captures 1280 x 720 high-resolution images

    Up to four H.264 (High profile) and JPEG streams ensure simultaneous real-time monitoring and high-resolution recording using Panasonic’s proprietary UniPhier LSI platform

    Enhanced Super Dynamic and ABS (Adaptive Black Stretch) technologies deliver 133 dB Wide Dynamic Range (Note: Super Dynamic function is automatically set off on 60 fps mode)

    Multi-process NR & 3D DNR ensures noise reduction in various conditions

    High-sensitivity of 0.01 lux (color) and 0.008 lux (B&W) @ f/1.6 with day & night functionality

    The camera attachment bracket allows easy installation with adjustment in all four directions

    256-step adjustment for lens distortion compensation

    Additional 2x optical zoom at 640 x 360 resolution

    Camera title displays up to 20 alphanumeric characters in the browser

    Prioritized Stream Control: One of the video streams can be prioritized when multiple recorders or client PCs are accessing the camera so that the recorder or client PC can maintain the frame rate

    The dome cover provides clear images and expands the tilting range of the lens

    Removable IR cut filter for true day/night functionality

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *