دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW458

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW458

هنگامی که شما دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW458 Vandal Proof 360 A را دارید، یک سیستم نظارت عالی در اختیارتان قرار گرفته است. دوربین فوق العاده پویا در فضای باز تصاویر با کیفیت HD کامل را فراهم می کند و دارای ویژگی های مازاد نسبت به مدل های دیگر است و دارای طراحی جمع و جور است. این دوربین امنیتی می تواند انتخاب مناسب برای شما زمانی که به دنبال یک برنامه کاربردی در فضای باز هستید.

این دوربین مداربسته پویا IP را می توان به یک شبکه (LAN) یا اینترنت متصل کرد. تصاویر و صدا از دوربین را می توان بر روی یک کامپیوتر از طریق شبکه ثبت کرد. این دوربین همچنین دارای یک پوشش پایه و پایه نگهدارنده است که این دوربین را به یک دوربین کاملا ضد تخریب تبدیل می کند.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SW458

با استفاده از سنسور پیشرفته 3.1 MOS، دوربین می تواند که تصاویر HD 1080p را در چندین جریان H.264 و JPEG به شما ارائه دهد. همچنین دارای یک تکنولوژی فوق العاده پویا است که دارای دامنه پویا 128x است و می تواند در شرایط مختلف نور استفاده شود. ویژگی تشخیص چهره اجازه می دهد تا دوربین به طور خودکار یک چهره انسان را شناسایی کند و این داده ها می توانند از طریق اطلاعیه های XML ارسال شوند یا می توانند در جریان ویدیو جاسازی شوند.

کیفیت تصویر متغیر در منطقه مشخص شده (VIQS) و عملکرد Smart HD به دوربین اجازه می دهد تا وضوح بیشتری را برای مناطق مشخص شده از تصویر فراهم آورد. هنگامی که دوربین بر روی دیوار نصب می شود، منطقه 180 درجه در مقابل دوربین به عنوان یک تصویر پانوراما نمایش داده می شود. نقاط کور که در سمت چپ و راست تصویر در هنگام استفاده از یک دوربین 104 درجه افقی WV-SW155 رخ می دهد، به وضوح ضبط می شوند. یک تصویر چهار بعدی VGA (1280 x 960 نقطه) را نمایش می دهد. شما با کلیک کردن روی منطقه ای که می خواهید در تصویر ببینید، منطقه نمایش را تغییر دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *