ویدئو پرژکتور

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VX500

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VX500

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VX500 با تکنولوژی تصویر  XGA قدرت نمایش تصویر را در شرایط مختلف روشنایی آماده می کند. با 5000 لومن قدرت روشنایی و یک نسبت کنتراست 3000: 1 می تواند شرایط خوبی را برای ارائه و نمایش تصاویر مختلف فراهم کند.

تکنولوژی Daylight View پاناسونیک تکنولوژی است که  با برجسته کردن جزئیات در نقاط تاریک تصویر، می تواند نمایش تصاویر را واضح تر کند که در مدل های قبلی دیدن نقاط تاریک دشوار بود یا دیده نمی شد.

سنسور تعبیه شده نور محیط را اندازه می گیرد، و عملکرد نوردهی روزانه با استفاده از نور پس زمینه اطراف، رنگ و سطح روشنایی را تنظیم می کند. با استفاده از یک پورت RJ-45، PT-VX500 تعدادی از ویژگی های شبکه فراهم می شود. یک مرورگر وب در یک کامپیوتر متصل از طریق یک شبکه LAN به شما امکان می دهد پروژکتور ها را از راه دور کنترل کنید و وضعیت آنها را بررسی کنید. عملکرد پیام رسانی ایمیل همچنین می تواند زمانی که لامپ نیاز به جایگزینی داردبه شما اطلاع دهد و وضعیت کلی پروژکتور را نیز نشان می دهد.

علاوه بر این، نرم افزار مانیتورینگ و کنترل چند پروژکتور برای نظارت و کنترل چندین ویدئوپروژکتور پاناسونیک از یک کامپیوتر شخصی در دسترس است. ترمینال سیمی LAN با PJLink (کلاس 1)، یک پروتکل باز است که توسط بسیاری از تولید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد، برای کنترل های یکپارچه سیستم هایی که حاوی مارک های مختلف پروژکتور هستند.

ترمینال LAN همچنین به یک کامپیوتر متصل به شبکه اجازه می دهد تا از نرم افزار کاربردی Crestron RoomView برای مدیریت و کنترل دستگاه های سیستم را استفاده کند.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VX500


پاناسونیک PT-VX500 XGA پروژکتور 5000 لومن روشنایی و یک نسبت کنتراست 3000: 1 ارائه می دهد

    Panasonic’s PT-VX500 XGA LCD Projector offers 5000 lumens of brightness and a 3000:1 contrast ratio

PT-VX500 نیاز به چرخه جایگزینی لامپ تا 4000 ساعت دارد

    The PT-VX500 requires a lamp replacement cycle of up to 4000 hours

یک فیلتر هوای بزرگ چرخه جایگزینی تا 4000 ساعت را فراهم می کند

    A large air filter enables replacement cycle of up to 4000 hours

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *