تلفن بی سیم

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7862

معرفی تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7862

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7862 یکی از برترین مدل های این برند است که همراه با دو گوشی بیسیم به بازار عرضه می شود و قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری را نیز دارد. صفحه نمایش رنگی این گوشی یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این گوشی بیسیم است که کارکرد با آن را لذت بخش می کند. این تلفن از تکنولوژی DECT 6.0 Plus بهره می برد که باعث افزایش برد نسبت به مدل های قبلی می شود و از استراق سمع جلوگیری می کند.

برد این گوشی بیسیم مانند سایر بیسیم های مجاز خانگی است و در محیط بسته خانه می تواند تا ۵۰ متر آنتن دهی داشته باشد. اگر تلفن را در محیط باز بدون مانع قرار دهید می تواند تا ۳۰۰ متر را ساپورت کند. این مدل قابل ارتقا تا شش گوشی دیگر است که همه با همان پایه کنترل می شوند. حالت سکوت در این تلفن می تواند برای ساعت های استراحت شما تنظیم شود تا در زمان خواب گوشی به حالت سایلنت در آید و آرامش در خانه برقرار باشد.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7862دفترچه تلفن تعبیه شده برای این گوشی نیز می تواند تا 70 مخاطب را در خود ذخیره کند که هم برای فراخوانی شماره های پر کاربرد مناسب است و هم وقتی با شما تماس بگیرند راحت می توانید بفهمید چه کسی تماس گرفته است.

فقط دکمه اختصاصی ECO را فشار دهید. خروجی سیگنال و مصرف انرژی تا حد زیادی کاهش می یابد. در حالت Eco، شاخص ECO به وضوح در LCD نمایش داده می شود تا حالت Eco فعال شود. در این حالت علاوه بر کاهش مصرف انرژی با تولید کمتر سیگنال با محیط زیست هم سازگارتر است. این تلفن دارای منشی تلفنی اختصاصی است که به طور خودکار می تواند پیغام تماس گیرندگان را ضبط کند. حافظه این دستگاه پیغام گیر تا ۱۸ دقیقه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *