تلفن بی سیم

تلفن بیسیم مدل KX-TG3531 و KX-TG3532

تلفن بیسیم مدل KX-TG3531 و KX-TG3532

امروزه تلفن های بیسیم برای مصارف گوناگون اعم از خانگی و اداری به کار می رود. تا چند سال پیش استفاده از تلفن های رومیزی برای این مصارف مورد توجه بود ، اما بخاطر آزادی عمل بیشتری که تلفن های بیسیم به کاربران می دهند و امروزه در دسترس تر هستند استفاده از آن ها محبوب تر از قبل شده.

تلفن های بیسیم پاناسونیک در مدل های مختلفی طراحی و عرضه شده که هر کدام قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند.هر کاربری برای انتخاب بیسیم معیار ها و نیاز هایی دارد که بر اساس آن باید دست به تصمیم و انتخاب بزند.برند پاناسونیک با مدل های مختلف بیسیم خود پاسخگوی نیاز هر کاربری است و شما می توانید بهترین انتخاب را از بین بیسیم های پاناسونیک داشته باشید.

تلفن بیسیم مدل KX-TG3531 و KX-TG3532

دو مدل تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG3531 و KX-TG3532 از با کیفیت ترین محصولات این برند است. این دو مدل از قابلیت های کاملا یکسانی بهره می برند و تفاوت آن ها تنها در تعداد گوشی های بیسیم است که مدل 3531 دارای یک گوشی بیسیم است و مدل 3532 دارای دو گوشی بیسیم است.

با یک دکمه اختصاصی جلوگیری از تماس تلفنی بسیار آسان است. برای جلوگیری از telemarketers، robocallers و دیگر مزاحمان یک دکمه وجود دارد که میتواند ۱۵۰ شماره ثبت کند این قابلیت حتی در حالی که تلفن زنگ می زند یا در حال صحبت کردن یا گوش دادن هستید قابل اجرا است.

بین گوشی های بیسیم می توان تماس داخلی برقرار کرد و امکان کنفرانس بین ۳ نفر نیز در این تلفن پشتیبانی می شود.

سیستم منشی تلفنی این گوشی بیسیم در صورت عدم پاسخگویی دستگاه به صورت خودکار روی پیغام گیر رفته و با ظرفیت ضبط ۱۶ دقیقه ای پیغام های شما را ذخیره و ثبت می نماید.

  • فن آوری تقویت صدا
  • دفترچه تلفن با ۵۰ حافظه
  • صفحه کلید نورانی و بلندگوی دیجیتال روی گوشی
  • امکان مکالمه همزمان چهار نفر با یک خط شهری
  • ارتباط داخلی بین گوشی ها و پایه
  • فیش ورودی Head Set

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *